Wpis z mikrobloga

@CeZ_ Gość się zbratał z baxtonem. Jak można mu ufać? Za coś takiego wielbiciele natana powinni go pogonić niczym pogoniony został Trybson z Sosnowca i mieć #!$%@?. To dla niego najlepsza kara by była. Narobił sobie wrogów, bo jest jeszcze młodym dzieciakiem, z ktorego wykopki zrobiły sobie taką marionetke sterowaną na gumce. Teraz w odwecie kop w dupe byłby zasłużona kara i jedyna słuszna. Wygnaniec.
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry Pan Jacek hahahaha parch Jacek który nie może robić już wody z mózgu Mateuszowi to się zakręcił wokół dzieciaków i ich „szlifuje”. Naczelny farmazoniarz. Trzy polne groszki Nicpoń, ferrari, parch
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry bo odpowiedziałem złej osobie a chciałem sobie jako uzupełnienie komentarza i faktycznie dzięki za zwrócenie uwagi na to, bo z telefonu działam i myślałem, że jeden usunąłem, ale drugi poprawiony dodałem, a więc dodaje go tutaj.

PS: Marcon może i ma z tego hajs czy mieszkania ale co z tego jak po każdym wyjściu na zewnątrz będzie musiał oglądać się za plecy, bo dorwać go chcą nie tylko osoby uwikłane
  • Odpowiedz