Wpis z mikrobloga

W Sylwestra różowa z którą zaczynam kręcić i której się podobam całowała się z jakimś randomem poznanym w ten wieczór, a ja siedziałem w domu, myślałem że jest szara myszką, jak teraz zacznę z nią kręcić ja grzeczny ułożony chłopak to wyjdę na #cuckold eh
#blackpill #szaramyszkadlaanonka #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NagiMiecz wiem, wyszalała się, pewnie po alkoholu, może to jednorazowe a może też będą się spotykać, myślę że dam jej szansę ale będę grał niedostępnego żeby się starała
  • Odpowiedz
@mzlg: jeśli już ci się wlaczylo ze ci na niej zalezy i boli cie ze ona ot tak sie z kims calowala, to ladujesz sie kolego w skrajnie toksyczna relacje. no chyba ze sam tez kogos wyrwales.
  • Odpowiedz
@mzlg: moja rada jest taka. Zachowuj się tak jakby NIC się nie stało. Całowanie to nic takiego a wy się dopiero poznajecie. Sam miałem dziewczynę, gdy byliśmy na etapie dwóch randek to się z kimś innym całowała. I co? Jajco. Jak już się zdecydowała na mnie to wierna jak pies, zakochana po uszy, 4 lata związku, tylko mnie #!$%@?ła to ja zostawiłem ostatecznie xd ale była dobrą wartościową kobietą.
  • Odpowiedz