Wpis z mikrobloga

Wchodzę sobie na wykop, i widzę dużo powiadomień. Mam flashbacki z przeszłości, i bynajmniej nie jestem Jacą żeby to były z Wietnamu, chociaż też na W.

...ludzie mnie w nich przepraszają. Przecieram oczy ze zdumienia. Szukam, i wychodzi że @Potifara mnie rozgrzeszył. Przecieram drugi raz oczy ze zdumienia i szczypię się czy czasem ja śnię czy to się dzieje na prawdę. I fajnie, bo prawda zawsze się sama obroni, czasem po prostu potrzeba czasu. Nie spodziewałem się tego, i nie oczekiwałem. Dzieki, mimo tego że sam teraz masz gorący okres, nie zamierzam i nie zamierzałem dołączyć do kopania, chociaż jak mnie pamięć nie myli, ktoś z naszej dwójki to robił w odwrotnej sytuacji ;) Jeżeli natomiast przyjmiemy że #gramy, to nie był to uczciwy, ale za to skuteczny ruch, a o to chodzi ;)

Ale powtarzam po raz kolejny - nie mam do nikogo pretensji.

Natomiast Twoje ostatnie wpisy świetnie wpisują się w to, co jakiś czasu temu przekazałem na priv jednemu z "gitów" jak to ich nazywam na tagu dlaczego pewne sprawy potoczyły się tak jak się potoczyły. Oczywiście są to tylko moje przemyślenia tak jak wszystko co tutaj praktycznie pisałem w różnych tematach. Czas pokaże czy i tym razem się nie myliłem :)

Wszystkiego dobrego wykopki w 2k24! Życzę Wam i sobie dużo zdrowych dymów, i żeby wyroki na tagu zapadały po dowodach a nie słowach!

#famemma
RafDan - Wchodzę sobie na wykop, i widzę dużo powiadomień. Mam flashbacki z przeszłoś...

źródło: images

Pobierz
  • 20
@Rafi91LDN: Po co kogoś przekonywać, niech każdy wierzy w co chce. Ktoś kto będzie chciał wiedzieć jak jest na prawdę, sprawdzi sobie to bez problemu.

@GrubyPrezes Naucz się zaznaczać do kogo adresujesz swoje wiadomości, bo nie wiadomo o co Ci chodzi.
@selflessness: Dla Ciebie mam specjalne życzenia na 2024 - nauki czytania ze zrozumieniem. Swoją drogą jak Ty widzisz żeby mnie ktoś w tamtym wpisie oznaczył, to też proponuje wizytę u okulisty xD Pozdro wariacie.
@selflessness: Sorry, nie przyszło mi do głowy że dla Ciebie w tym wpisie najważniejsze jest czy faktycznie dostałem powiadomienia w których były przeprosiny xD

W takim przypadku po prostu sobie przeszukaj tag, jeżeli Cię to tak interesuje, na pewno znajdziesz tego czego szukasz ja nie zamierzam tego podbijać.
@RafDan: xD na tym jest ten wpis zbudowany, od domniemanego poparcia ludzi do "prawda sama się obroni". Gdyby to nie miało znaczenia, to nie napisałbyś tego w ten sposób. Prawda obroniła się tak, że ciągle jesteś gościem, który pompował kłamstwa Boxdela, a żadnych powszechnych przeprosin nie było. To tyle.
@selflessness: Możesz wskazać kłamstwa Boxdela które pompowałem?

I masz racje, ja zdania nie zmieniłem i dalej się trzymam tego co pisałem.

Natomiast zarzutem było że jestem pracownikiem Boxdela, a nie że sam z siebie to robię a to jest duża różnica.
@RafDan: Nie udawaj, ze nie rozumiesz.
1. Brak potwierdzenia, że to ta dziewczyna, tym bardziej, że głos jest zmieniony.
2. Nawet jeśli, to bez znaczenia, co powiedziała teraz, pod presją Boxdela. To nie jest dowód na to, że Boxdel wtedy nie wiedział, ile miała lat. Dowodem byłoby nagranie z tamtego okresu, na którym okłamuje Boxdela co do wieku. Ja akurat widziałem screeny z tamtego czasu, gdzie publicznie podawała swój wiek.

Jest
@selflessness: Dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo Ty wszystko podważasz na zasadzie "jest pod presją więc tak mówi". W ten sposób to można wszystko podważyć. Wmówiłeś sobie że on wszystkich przekupił, albo że ktoś co mówi na jego korzyść jest pod presją, i elo. Sam konop w swoim filmie mówił że ta dziewczyna mogła okłamywać co do wieku. No to skoro konop do tego nie doszedł, to pewnie nikt nie
@RafDan: no nie, mam do czynienia z zawodowym manipulatorem i mam zakładać, że jest uczciwy i wierzyć na słowo xD Ta głosówka to zwyczajnie nie jest dowód a jakoś bardzo łatwo w niego uwierzyłeś. O ile dobrze pamiętam, to Konop powiedział w swoim filmie, że "dziewczyna teraz twierdzi, że mogła oszukiwać wtedy co do wieku", a to bardzo duża różnica pomiędzy tym, że Konop tak twierdzi.
@selflessness: Ja biorę głosówke za dowód, dlatego że ani konop ani wardęga nie powiedzieli że to jest inna dziewczyna, lub że ta głosówka jest "watpliwa". Wiec skoro nikt jej nie podważył to nie mam powodu twierdzić że to fake. I tyle.