Wpis z mikrobloga

Grałem w Baldurs Gate 3 krótkimi seriami w dłuższych dostępach czasu na xbox i myślałem że jestem nieuważny i zapominam zapisywać grę bo Quick Resume (Gra nie kontynuowała tak gdzie wydawało mi się że zakończyłem ostatnią sesję). Wróciłem po świętach i znowu jakby brakowało zapisu z ostatniej sesji. Dopiero sprawdziłem na reddicie i okazuje się że jest jakiś problem z chmurą i zapisami gry i ludzie tracą całe zapisy z parudziesiędziu godzin gry...
Masakrai. Mam nadzieję że uwzględni mi Microsoft zwrot pomimo upływu 3 tygodni.

#xbox #gry #baldursgate
  • 14
  • Odpowiedz
@thority: Czym jest ten "osobny backup"? Ja sam włączyłem cross saving, z nadzieją, że gdy będzie potrzeba to odzyskam save z serwera Larian
  • Odpowiedz
@ejenes: @Necron: mam obie wersję i widzę to tak, fajniej się chodzi po świecie na xbox, bo wygodniej steruje się padem niż klikać co chwilę myszką, ale walka jest wygodniejsza na pc - te nie kończące się koła wyboru mnie #!$%@?ą strasznie
  • Odpowiedz
@Necron: twoj stary, mozesz mu przekazac @keep_it_real nie no, ja bylem pewien, ze granie padem doprowadzi mnie do kur***. Natomiast jestem bardzo pozytywnie zaskoczony implementacja pod konsole. Odnosnie walki, to ciezko sie nie zgodzic, aczkolwiek po 40h wlecial juz automatyzm
  • Odpowiedz