Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #maxlegenda

" Mój stary to fanatyk siłowni. Pół mieszkania #!$%@? sztangami. Średnio raz w miesiącu ktoś ze w nocy #!$%@? palca przypadkiem kopiąc w leżące na ziemi ciężary. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD Druga połowa mieszkania #!$%@? Kulturystyką i Fitnessem, Muscular Development itp Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie kulturystyczne tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla koksów i kręci gównoburze z innymi o najlepsze treningi, diety itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trollowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu "martwy ciąg niszczy plecy". Matka nie nadążała z gotowaniem kurczaka na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę DZIK, za #!$%@? 10k postów."
  • 4