Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia

Mały post podsumowujący ostatni rok na siłce. Niestety przez różne sprawy związane z życiem nie udało się uniknąć przerw od treningu co niestety wytrąciło niektóre cele, ale i tak udało się co nie co osiągnąć. Ostatnie tygodnie to na szczęście powrót do treningu, udało się osiągnąć następujące wyniki ława 110kg, martwy 220kg, siad 170kg, ohp 80kg. Co daje upragnione 500 w trójboju, więc jakiś tam cel osiągnięty, wszystkie wyniki przy wadze 109kg, wzrost 185cm. Aktualnie w planach redukcja i może minimalne poprawienie wyników bo mam wrażenie, że mimo deficytu uda się jeszcze kilka kilo dołożyć, ponadto dalej w planach rozbudowa górnej partii ciała która u mnie odstaje od dołu od zawsze. Może postaram się tu prowadzić jakiś dziennik i updaty żeby dodać sobie dodatkową motywacją, mam wrażenie że kiedyś więcej osób tak robiło ale później michau popsuł portal. Zdjęć niestety póki co nie mam jak zrobić żeby pozostać anonimowym, ale na dniach wrzucę wymiary ciała i postaram się za pół roku poinformować o postępach. Także trzymajcie się na siłowniach, byle do przodu i mam nadzieję że dyscyplina pomoże sie odsunąć od #przegryw i radzić sobie lepiej w życiu.
Pozdro
  • 1
  • Odpowiedz