Wpis z mikrobloga

W tym roku:
-Zacząłem nową pracę i nie przedłużyli mi umowy.
-długo nie mogłem znaleźć nowej, mogłem iść do jakiejkolwiek. W cholere kasy przez to straciłem.
-mimo że miałem dużo czasu i mam dużo planów co do odwiedzenia różnych miejsc w Polsce to spieprzyłem sprawę i miałem tak realnie 3 tygodnie urlopu. To jak się pracuje to można mieć 5. Ale bałem się planować z wyprzedzeniem bo w każdej chwili mogłem otrzymać propozycję.
Wiekszosc wakacji spędziłem pracując u rodziców przy domu. Chciałem im tylko trochę pomóc a zrobili że mnie robotnika etatowego i przez to głównie nie zrealizowałem swoich planów.
-inflacja zżera moje oszczędności. Jestem okradany przez społeczeństwo, bo #!$%@? kredyciarzom się należy. Oszczędzającym #!$%@? do dupy.
-znalazlem nową pracę. Ma gówniany dojazd, jest gówniana, nie spełnia moich ambicji i jeszcze płacą mi mniej jak w poprzedniej.
-jestem coraz starszy, czas upływa. A nie ruszyłem swojego życia nawet o krok. A w zasadzie ruszyłem tylko nie do przodu.
-jedyny plus jest taki, że domyśliłem się że potencjalną przyczyną moich problemów może być ADHD. Jak się potwierdzi to może leki coś pomogą.
#przegryw #podsumowanieroku #podsumowanie2023 #sylwesterzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz