Wpis z mikrobloga

Podsumowanie zmagań na giełdzie w roku 2023.

Właściwie wszystko co ugrałem to w październiku, ostatnie dwa miesiące tylko obserwowałem. Udało się wyciągnąć 1809,32 czyli 12% wkładu. Wynik nienajgorszy biorąc pod uwagę, że to tylko miesiąc działań. Podczas biernego trybu przegapiłem dobrą okazję na pepco ale rosło i ciągle było za drogo, ale obserwuje i rozważam wejście, kiedyś nawet 28pln to może być niska cena.

Jesteśmy na szczytach szczytów, czy stąd może tylko spadać, czy bedzie się wciąż piąć do góry? Gdzieś widziałem określenie dwuletnia hossa. Jakie są Wasze typy na 2024 rok? Hossa stulecia? czy załamka? Ja chyba jestem niedzwiedziem i wieszcze spadki. Jedyne co się może sprawdzić, że więcej ludzi wejdzie w rynek bo zobaczą jak rosło i wejdą z nadzieją że bedzie rosnać nieprzerwanie. Ale spaść to spadnie na bank tylko może dopiero w 2025. Jeszcze zależy czy jakieś czynniki zewnetrzne się pojawia jak pandemia wojna. No ciekaw jestem.

Czy Pekao bedzie po 200pln? Czy Cd Projekt urośnie do 130pln? Czy JSW wróci na 50pln? Czy na Ci Games zobaczymy chociaż 3 pln? te spółki plus Dino i Pepco sobie obserwuje. Jeszcze Tauron, CCC i Cyfrowy Polsat.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Pozdrawiam
#pamietnikgieldowy tag do czarnolistowania.
#inwestowanie #gielda #gpw
  • 2
  • Odpowiedz
@FrancisKonois: ja się trochę bawię giełdą na symulatorze i ogółem robię eksperyment pod tytułem movie games, które teraz jest na wyprzedaży a w Q1 2024 wypuszcza drugą część Drug Dealer Simulator, jak była premiera pierwszej części to można było sporo zarobić
  • Odpowiedz
@FrancisKonois: Gratulacje zysku :) U mnie Pepco i CCC również pod lupą, ale przeoczyłem próg wejścia w obu przypadkach i tylko teraz sobie oglądam jakby ładnie to w portfelu wyglądało.
Powodzenia w 24'!
  • Odpowiedz