Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć przygodę z #torrent #torrenty #polishsource #polishtracker
Z tego co widzę to będzie bardzo ciężko wbić się w to polskie środowisko (wysłałem swoją prośbę, ale nie oczekuję fajerwerków).
Mam odpowiednie zasoby które działają 24/h i szybkie światło, jestem dość techniczno/sieciowy.
Podpowiedźcie od jakich prywatnych społecznośći zacząć (gdzie obecnie jest otwarty nabór albo jak sie załapać) aby zacząć udostępniać te wszystkie Linuxowe *.iso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
Interesują mnie rzeczy niszowe jak druk 3D czy obiekty przestrzenne.
Na telegramie nie ma, a publiczne torrenty to syf z gilem.
  • Odpowiedz
@lodakowa: Obiekty przestrzenne na polskich trackerach? Modele do druku sa chyba na rutracker, jedyny prywatny ktory kojarze konkretnie pod druk 3d to MTRZ, Modele 3D chyba najlepiej na CGPeers ale nie wiem bo nigdy mnie nie interesowalo.
  • Odpowiedz
@lodakowa: materialize = MTRZ, nie widziałem niestety oficjalnych rekrutacji, zetknąłem na kilku trackerach. Internet mówi że na EMP był rekruter ale nie wiem bo mnie tam nie ma, może ktoś inny ci moze sprawdzić
  • Odpowiedz
  • 0
@kwantowykocyk: @lodakowa Żeby nie ponawiać pytania i srać na tagach, mam PS ale obecnie zapki tylko dla klubowiczów i raczej nie wyślę nic, PT miałem z setkami tb up jakoś do 2014-15, potem coś chyba spadło z rowerka, jakieś akcje a ja i tak zaczynałem swoją przygodę za granicą i nie wiedziałem jak będzie z moją dostępnością. Teraz już ustawiony pryk seeduje na ps ale brakuje mi trochę takiego
  • Odpowiedz
@FiK: Ale czego szukasz konkretnie? Zagraniczny rozumiem (?) z dobrym community jeśli chodzi o req, a content? General, filmy, TV, gry, książki, muzyka czy też jakas nisza jak op?
  • Odpowiedz
  • 0
@kwantowykocyk: konkretnie to nisza taka trochę budowlana i soft z tym zwiazany, często polski, wiem ze na pt nie było z tym problemu, a na ps są wstawki apek z bibliotekami starymi po 5-8 lat srednio i jest bieda z nedza. Bede zaraz robic req ale się nie spodziewam kokosow.
Ogolnie mam cgpeers tez ale tam tylko globalki a i z tym srednio jak chodzi o pluginy z mojej niszy,
  • Odpowiedz
@lodakowa: nie ma czegoś takiego na polskich prywatnych trackerach, było kiedyś na thepiratebay ale nie wiem czy jest, mam na 3 największych polskich i na iptorrents i torrenting, a szukałeś tych modeli 3d na torrentinvites i opentrackers? Tam jest światowy katalog stron torrent dość niszowych również więc mogą być stronki z takimi modelami
  • Odpowiedz