Wpis z mikrobloga

@TakiSobieLoginWykopowy ale komunistów wywaliło.Każdy będzie cię ustawiał czy możesz strzelać na co masz wydać swoje pieniądze czy czas.Kocham zwierzęta ale uważam ze to trochę tak jak z rozwydrzonymi rozpieszczonymi dziećmi.Po prostu „właściciel”nie umie wychować a winę za wszystko zwala na innych.Miałem kilka psów w życiu i każdy „wisiał” na parapecie okna oglądając fajerwerki.
  • Odpowiedz
Na szczęście plusy kilkudziesięciu wykopków nic nie znaczą. Czyli jaka jest teraz definicja Twoim zdaniem? To ludzie, którzy po prostu lubią zwierzęta domowe i o nie dbają? A jakim określeniem będzie się nazywać tych, którzy wcześniej byli bambistami?


@choochoomotherfucker: przeczytaj co napisałem wcześniej to się domyślisz co miałem na myśli.

Myślę, że żadne plusy ani minusy wykopków nie są wiarygodnym źródłem opinii ogółu.

To moje zdanie i albo ktoś się
  • Odpowiedz
@MirkoMax: jak miałem 13lat to się jarałem petardami i #!$%@?łem wszystkie pieniądze w grudniu na nie. Teraz uważam, to za głupotę. Dobra wyrzutnia z miarę fajnym efektem to koszt 1000zł za 50straszłów czyli jakieś 30sek.
  • Odpowiedz
@MirkoMax @TakiSobieLoginWykopowy iksDe mój sąsiad sobie strzelał petardami od połowy grudnia i jeszcze tydzień po sylwku, a mi pieseł po całej hacie się telepał i nic zrobić nie mogłem tylko psa ogarniałem. Miesiąc później przyszedł, że zmęczony po pracy jest i nie może odpocząć bo piesek szczekał w domu. Bardzo było mi przykro, bo po moim powrocie były przewidziane jeszcze 3h treningu daj głos XD
  • Odpowiedz
@MirkoMax: Lubię fajerwerki ale jednak szkoda mi na nie pieniążków. Nie mniej wszystkim strzelającym życzę miłej zabawy. Hycle i psarze dupa cicho, dzisiaj będzie #!$%@?
  • Odpowiedz
@MirkoMax nigdy nie zrozumie co jest fajnego w puszczaniu fajerwerek xD. No ale, jak lubisz to miłego, byle żebyś mi w inne dni nie #!$%@? pod oknem bo nogi z dupy powyrywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz