Wpis z mikrobloga

@LenoV12 na jego legendzie xd
By się chwalił że ma następcę pewnie by chciał razem streama zrobić
Tucznik nie byłby zazdrosny raczej że nawiedzona U2 którą miasto im zabierze na livie mówił że same problemy były że mieszkał na parterze jajka bomby itp
Raczej by się cieszył
@kopalnia554:
Ty chyba jesteś jakiś upośledzony/a
Mówimy w przenośni!!!! Rozumiesz?
Jak ktoś,jakiś przeciwnik tucznika by kupił U2 i robił tam dalej streamy i do tego jeszcze dobrze donejty by wpadały,to tucznika by poskrecało!
Że na jego "podwórku" ktoś kosi kasę.
Problemy zrobił sobie sam! Swoim pustym łbem.
No nie wróci,bo się sami tak załatwili
Gdyby nie eksmisja,to by tam dalej gnili.
@LenoV12 ja #!$%@? jak jakiś chłop może zarabiać na jego terenie skoro to PKP jest właścicielem i pewnie rozda jakimś ludziom pokroju tucznika a nie znajdzie się właściciel co kupić U2 za 150k pomyśl z resztą chyba tylko ty byś oglądał chłopa co streamuje na U2
@kopalnia554:
Poza tym,to tucznikowi zależało na ocaleniu u2! Latał gdzie się dało,żeby je wykupić! 200k podobno kładł,ale wszyscy mieli na niego wyyyebane.
Zalatujesz mi następną Madką 500+ z TingTonga tucznika
@kopalnia554:
Na serio.... Czytanie ze zrozumieniem się kłania!
Ostatni raz poświęcam Ci czas.
Mieszkanie pójdzie na sprzedaż.
JEŚLI mieszkanie BY sobie kupił KTOŚ znający temat U2
To JAKBY dobrze pomyślał,to by dobrze na tym zarobił.
Odpala streama i na dzień dobry robi remont z menelami przez dwa lata. Czy jakiś inny kontent,który by zaskoczył i dobry pieniądz z donejtów by był. To u tucznika FasAtack gwarantowany!
"jak jakiś chłop może zarabiać
@kopalnia554:
Grubasa to oglądam jak jeszcze jak Nasaczyta do małego pokoju wpadała na streamy,jeszcze gdy z Rafonem w normalnych relacjach byli.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania!
Przeczytaj od góry jeszcze raz.
Wszędzie rysowałem w chmurach,przenośnia,wyobraźnia!
Że beka by była,jakby ktoś to kupił i robił tam dalej streamy. Po swojemu,jeden chuu jak!
To tego tłuka by poskrecało,że ktoś tam dobrze kasę kosi, na tej legendarnej U2,która tucznik stworzył