Wpis z mikrobloga

Tak ogółem to na co dzień jestem zagorzałym przeciwnikiem patogal,zawsze kiedy mogę to cisnę to gówno i ludzi to oglądających ,po raz pierwszy jednak muszę się udzielić na podforum koneserów tego typu rozrywek, więc taguje odpowiednio #famemma #cloutmma Ciekawi mnie tylko jedno rzecz,dlaczego ten cały natan jest tak wielbiony na wykopie?Proszę o odpowiedz i wyjaśnienie całego kontekstu jakby komuś się chciało.Bo tak z perspektywy kogoś z boku,to wygląda na jedną wielką cipkę,z której należy cisnąć bekę xD W tej walce z tym patusem casus fabijańskego,wyszedł brak jaj żeby choć chwile stanąć do walki,mógłby choć spróbować jak ten małolat co ostatnio wyskoczył na gole .W walce z Polakiem aż sam zacząłem cieszyć się z jego przegranej,po po prostu szkoda mi się go zrobiło,chłopak sobie nie wybierał matki,a te zagrywki marconia to były ciosy poniżej pasa,dobrze więc że został wyjaśniony
  • 14
@neXes: jako osoba która nie jest fanem freaków ale rozumie, o co w tej grze chodzi. dla osoby, która nie ogarnia gry i natrafi gdzieś w necie, jak się natan odzywał do tych sebixów i ich prowokował, to faktycznie można dojść do wniosku, że typ zasługuje na ciężki wp**rdol, i że generalnie ma coś z głową, rzecz w tym, że on ich cały czas troluje i prowokuje, bo to są przygłupy
  • 0
@unknownledger: Przejrzyj sobie mój profil 8 lat wstecz,nigdy nie udzieliłem się choć raz na tagach,znajdziesz jedynie moje krytyczne posty odnośnie tego środowiska.Oczekuje jedynie klarownej odpowiedzi na zadane wyżej pytanie
@neXes: No akurat case z polakiem jest kontrowersyjny, bo rzeczywiście nikt sobie rodziny nie wybiera, ale wiedząc o ryzyku zabiera ją na swoją walkę ryzykując że ktoś to wyciągnie, więc.. taka branża.
Co do reszty to ładnie pokazał że "król jest nagi".
Federacje promują "prawilniaków" bo to się sprzedaje, uliczne rapsy mordeczko wiesz o co chodzi z fartem w każdym środowisku szkolnym. Każdy się bał do nich wyskoczyć, co jest racjonalne
@neXes: to akurat nie jest trudne do zrozumienia, ale domyślam się, że ktoś kto nie potrafi wstawić żadnej kropki, ani spacji po przecinku ma z tym problem.

Otóż młody człowieku, ten wspaniały 20 latek, Dziecko Indygo, w czasach gdzie niestety znowu kryminalne gnidy pokroju penisów załęckich i labrygasa wchodzą do przestrzeni publicznej po 20 latach względnego spokoju, z wyrachowaniem godnym starego mistrza szachowego wchodzi między nich, pokazuje ich cynizm, zdeprawowanie, idiotyzm
jak się natan odzywał do tych sebixów i ich prowokował, to faktycznie można dojść do wniosku, że typ zasługuje na ciężki wp**rdol,


@ellenfelek: faktycznie, to można dojść do wniosku, że Ty też jesteś podobnym im przygłupem.

"Ale wiadomo, to nie wstyd."
  • 0
@ellenfelek: Dziękuje za odpowiedz,mam już nakreślony jakiś kontekst.Misje ma więc słuszną ale tak szczerze to wolałbym jednak żeby gość wyjaśniał ich w klatce tak jak niegdyś czynił to pan Kubiszyn na gromdzie,bo na razie przypomina mi na tego wykopka od pociągów co kiedyś dostał lepe od rafonixa xD
@ellenfelek: jestem w stanie się założyć, że Ty nawet lektury szkolnej o tytule "Kamizelka" nie byłeś w stanie przeczytać do końca, więc zamilcz i oszczędź sobie wstydu przygłupie.
@neXes: tu bardziej chodzi o pokazanie ich cynizmu i hipokryzji. uważają się za zasadowców, ale na pytanie jakie to są zasady, nawet nie potrafią ich wymienić, często jadą z kimś bez powodu i nie widzą w tym niczego złego, natomiast jak ktoś pojedzie z nimi albo chociaż odpowie na ich zaczepki, to już jest k*rwa bez zasad xD przy panie kubiszynie, czy innym wielkim bu, oni są potulni jak baranki, a