Wpis z mikrobloga

podziękuj @a__s to jej robota


@Samy_Naceri: @Grubas To praca całego zespołu - muszę tu ich pochwalić, bo działali naprawdę sprawnie. Jeszcze przed wydarzeniem poprawiliśmy bota i na bieżąco dodawaliśmy nowe reguły, a równocześnie reagowaliśmy na Wasze zgłoszenia oraz czuwaliśmy nad tagiem. Cieszę się ogromnie, że efekt tych prac został przez Was zauważony (ʘʘ) Pokombinujemy jeszcze przed kolejną galą co można poprawić.
@Grubas: naprawdę jestem pod wrażeniem, przez całą gale widziałem tylko jeden wpis zielonki na ten temat. Co prawda nie jestem jakoś bardzo długo na tym portalu ale do tej pory z pewnych względów miałem nienajlepsze zdanie nt moderacji. Mimo wszystko za dzisiejszą robotę wielki szacun. miło bylo poczuć, że ten tag i jego członkowie mimo dyskredytacji przez część innych użytkowników, nie jest ignorowany przez moderację serwisu.
@Grubas: a powiedzcie mi o co chodzi z tymi diacordami? Nie używam tego, ale rozumiem że to takie jakby grupy na whatsapie? Po co oni tym spamują, ktoś tam zajrzy, spojrzy że nie ma tego c miało być - co im to dało?