Wpis z mikrobloga

#haxball @freund: to interwencja w sprawie twojego adminowania. Widac ze juz sie w tym zatraciles i tego nie kontrolujesz. Jako twoja haxballowa familia martwimy sie o Ciebie. Pamiętaj ze wspólne granie ma być dla wszystkich przyjemnością i wszyscy powinni miec szanse pograć. A nie tylko kółko wzajemnej adoracji w którym niestety nie jestem xD no chyba ze mnie wlaczycie, to #!$%@? resztę przegrywow. A jak nie to ogranij sie jako admin i używajmy starego sprawdzonego systemy porki i gramy xD czyli wybieranie pierwsza dwójka z spectators którzy nie grali chyba ze jest mniej to jeden a jak jest 6. to wiadomo jeden #!$%@? kto będzie wybierać xD

Dziękuje za uwagę :) reszta moze niżej w komentarzu odczytać swoje listy xD

Pobierz
źródło: comment_GYtLrApLqZQoe5I67WKEA2mK3EfE9xKz.jpg
  • 12
@bakteriepodbaterie: gorzej, jakby banowal to by było nawet lepiej, ale nie trzyma cie, abyś oglądał z trybun jak gra ciagle ta sama 6 graczy. A ty siedzisz tak jedna kolejkę chociaż twoja kolej wybierania miała być bo byłeś pierwszy w kolejce. Pózniej drugi mecz znowu oglądasz i nie wybierasz, potem trzeci, aż nie wytrzymałem i wyszedłem xD. To istna tortura, to nawet łamie prawa humanitarne