Wpis z mikrobloga

Czekaj czekaj, Kał MMA czy wy próbujecie wystrychnać mnie na dudka? To wygląda tak, jakby półmózg Bu miał tak zlać bezmózga Załęckiego, że ten byłby niezdolny do walki z Marconiem.

A wtedy odbędzie się walka przy stole na siedząco i Marcoń pizgnie tak, że wygra i to po kursie 7 czy tam ile jest. Wszyscy zadowoleni, teatrzyk kręci się dalej.

Podniecają się tak tą walką, jakieś PunchChair, że to przejdzie do historii. W ogóle cały ten tłit jak wygląda. Śmierdzi jakimś wałem na kilometr. Róbcie skriny XD

#famemma #cloutmma #konfidenci #polskizwiazekkonfidentow #patostreamy
OnKujajor91 - Czekaj czekaj, Kał MMA czy wy próbujecie wystrychnać mnie na dudka? To ...

źródło: kal-mma

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
Zaleckis nie może walczyć dalej > wchodzi labrygas przy krzesełkach


@Sonia_Zwierzynska: no to mówię, no zobacz początek tego tłita. Jest napisane, że walka Labryga - Marcoń. Czyli zakładają, że Załęcki nie będzie zdolny. Ale dalej mogę nie ogarniać bo dziś ciężki dzień i wszyscy zmęczeni
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: Z jednej strony chciałoby się powiedzieć, że to będzie wyglądać jak na walce z roksysynem. Z drugiej strony patrząc na ostatnie walki Zaleckiego, to nie wiem czy bym jednak tak śmiało na niego pieniądze postawił...
Chyba że na to, że coś naściemnia i po prostu nie wyjdzie do tej walki bo auku coś mnie boli.
  • Odpowiedz