Wpis z mikrobloga

Hahahahaha gratuluję wam Polacy wspaniałego wyboru :D Dzięki teraz proniemieckiemu rządowi, który mój kraj wyjdzie z recesji gospodarczej.

Brakuje nam 2mln pracowników roboli tyrających za minimalną, więc od nowego roku planujemy u was zrobić podwyżki takie że pracę straci 600k ludzi ^^ Uwaliliśmy was telewizję, armię, a teraz od czerwca socjal.

Nie popełnimy tego samego błędu co w 2015 roku o nie nie nie będziecie teraz tak za mordę trzymani, że będziecie tylko myśleć jak położyć się spać do łóżka i jak przeżyć miesiąc ^^

Całuję z Niemiec :* trzymajcie się ciepło, bo turów także do lipca zamknięte będzie :D

#polacy #niemcy #pytanie #polityka
  • 11
@assninja: Oj jak mi was nie żal. 8 lat starania się i udało się. Od stycznia sprawdź ceny paliwa w Niemczech i w polsce. I oczywiście zobacz skąd będzie teraz kupowany wszelaki sprzęt ;p Powiem że dzielnie się trzymaliście. Nawet myśleliśmy tutaj że uda wam się, ale jak zawsze wystarczy wskazać niby jakieś debilne inwestycje, które były pod względem waszego kraju bardzo ważne, a względem mojego kraju zagrożeniem. :D Obecnie te