Wpis z mikrobloga

@adrninistrator póki co to PO robi dokładnie wszystko to czego oczekiwał od nich prawie cały naród (za wyjątkiem imbecyli, emerytów imbecyli oraz pociotnych imbecyli aparatczyków)
Rozliczają poprzednia władzę z kradzieży i przekrętów ✅
Likwidują tubę propagandową pisu ✅
Kasa z KPO ✅
Podwyżki dla nauczycieli ✅
Związki partnerskie ✅

A to dopiero pierwsze tygodnie rządów. Z resztą teraz są święta i większość ludzi pracuje na pół gwizdka. Poczekaj aż po nowym roku
  • Odpowiedz
@adrninistrator: Nie jestem za pisem ani za po.
Głosowałem za Hołownię ale też mi do końca nie leży - chciałem zmian.

Ale już mi się zaczyna nie podobać tvp jak wybielają gejów i lesbijki oraz inżynierów na pontonach, gdzie jeszcze podali że 2/3 polaków niema niby nic przeciwko żeby geje mogli zakładać rodziny i wychowywać dzieci - jakoś mi się nie chce w to wierzyć, chyba tą ankiete robili na paradzie
  • Odpowiedz
@fortron tak? Za poprzedniej kadencji jakoś nic nikogo nie rozjechało (no chyba że nierobów którzy krzyczą dej dej dej a prawda była taka - jak Rostowski mówił - pieniędzy nie było)

Za to walec pisowski rozjechał Polskę wzdłuż i wszerz. Porozdawali pieniądze na kredyt przy czym sami zakradli się pod korek (zerknij na „wypłaty” partyjnych funkcjonariuszy w telewizji)

I to ja niby jestem botem partyjny bezmózgu
  • Odpowiedz
@adrninistrator eh konfiarze i te wasze mokre sny.

Po co TVP ma byc tubą propagandową? Wszystkie stacje są im przychylne i nie ma sensu aby tworzyć własną telewizje partyjną, bo to może tylko zniechęcić ludzi, a plusów w tym żadnych. Im wystarczy być po prostu uczciwym i tyle.
  • Odpowiedz
@Fermiol tak. Jako osoba ogarnięta wiem, że podwyżki ZUS są co roku tak samo jak podwyżki cen paliw i prądu i wielu innych rzeczy ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przecież dokładnie tak samo działo się przez ostanie osiem lat rządów PiS XD
W jakim świecie ty człowieku zyjesz?
  • Odpowiedz
Ale już mi się zaczyna nie podobać tvp jak wybielają gejów i lesbijki oraz inżynierów na pontonach, gdzie jeszcze podali że 2/3 polaków niema niby nic przeciwko żeby geje mogli zakładać rodziny i wychowywać dzieci - jakoś mi się nie chce w to wierzyć, chyba tą ankiete robili na paradzie równości.


@kodecss: Czy wspomnieli przypadkiem o jakich Polaków chodziło? W Warszawie i większych miastach może i 2/3...
  • Odpowiedz
@Notes: Ja nie jestem do konca zadowolony, podoba mi sie to co wypisales, ale nie podoba mi sie od pierwszych dni
1. Wiatrakowa propaganda, nie lubie teorii spiskowych, ale ta z Siemensem może się potwierdzić.
2. Wsadzenie na stanowisko pełnomocnik rządu do CPK kogoś od początku negatywnie nastawionego do tego projektu
3. Zobazymy jak sie skończy pakt migracyjny, jest za wcześne by oceniać ten projekt, wiadomo było że jakies rozwiązanie trzeba
  • Odpowiedz
@antagonista1111 a ja nie rozumiem trochę bicia piany pisu o te wiatraki. Pewne zmiany trzeba zrobić i rozbudować infrastrukturę pod OZE… jeśli jest jakaś polska firma produkująca taki sprzet to faktycznie byłoby lipnie kupować u siemensa ale z tego co wiem to nie ma ale jak coś to proszę mnie poprawić.
Zmniejszenie odległości jeśli chodzi o pozwolenie na budowę moim zdaniem jest #!$%@? bo jednak takie wiatraki potrafią być uciążliwe.
O wywłaszczeniach
  • Odpowiedz
@Notes: czemu tacy ludzie jak ty, mają zawsze dwubiegunowy świat pis-po?
Na każdą podwyżkę przez ostatnie 8 lat reagowałeś tak samo tzn wszystko drożeje i jest dobrze, dobry przekaz leci?
  • Odpowiedz