Wpis z mikrobloga

  • 156
@yhbgrobdoivbvwamsv: kiedyś zrobiłem znalezisko dla beki w którym napisałem że w meczu Wysp owczych z Andorrą czy innym malutkim krajem piłkarze nie klękneli dla BLM, w sumie to nie miałem pojęcia czy klękneli czy nie i każdego normalnego by to nie obchodziło, jako link do znaleziska wstawiłem stronkę z wynikiem meczu. Tacy jak ty wykopali mi to na główną i miałem 700 wykopów zanim Admini usunęli, jesteście jak pies Pawłowa i
@McWozniak: No ciulowa lista i w sumie co z tego. To tylko filmy, które ktoś obejrzy, albo nie, a nie ma tam jakichś strasznych treści, by rozdzierać szaty. Swoją drogą pewnie będzie to nisza, w której niektórzy będą się pozycjonować.
  • 14
@wstanczyk: no ciulowa lista która ląduje na głównej nie dlatego że ktoś uważa to za dobrą listę tylko dlatego że w znalezisku było użyte słowo klucz które aktywowało neurony u małpek z wykopa, śmieszy mnie to, i ta oblężona twierdzą w której Morbius ląduje jako topowy film bo wszystko inne jest "woke"
@McWozniak: Jak już pisałem twoje święte prawo do bóldupienia że na jakiejś radomowej liście nie było filmów które ci się podobają i że ktoś nazwał ją non-woke tyle że jak zauważył @KonwersatorZabytkow pod tym znaleziskiem rozgorzała dyskusja o tym "rankingu" i nie wiedzieć czemu zamiast dorzucić w dyskusji swoje 3grosze robisz oddzielny wpis w którym przeżywasz w/w jak mrówka okres ¯\(ツ)/¯
@McWozniak: Chyba trafiłeś w sedno, skoro oburzeni wykopowicze nie widzą problemu w promowaniu na główną takiego bezwartościowego ścieku, z głębin dupy wziętych rankingów czy fałszywych informacji, o ile tylko wpisują się w ich światopogląd, a jednocześnie drwią sobie z babć broniących starego TVP xD
  • 3
@KonwersatorZabytkow: @Towarzysz_Moskvin Dyskusja na głównej? Proszę was żeby zostać zakopanym minusami przez Hive Mind co spowoduje że mój komentarz trafi na drugą stronę gdzie nikt go nie przeczyta? Nie mówiąc o tym że dyskusja po 8 godzinach w znaleziskach umiera. Jaki macie problem z tym że chce dyskutować o tym tutaj, gdzie faktycznie jakaś dyskusja z tego wpisu wynikła.
McWozniak - @KonwersatorZabytkow: @Towarzysz_Moskvin Dyskusja na głównej? Proszę was ...

źródło: 1000002201

Pobierz
  • 0
@KonwersatorZabytkow:

rozumiesz w ogóle czym jest dyskusja?


ah ty i @Towarzysz_Moskvin który polubił Twój komentarz nie umiecie czytać ze zrozumieniem, kiedy mówiłem że Admin prawidłowo usunął znalezisko to nie mówiłem o tym z filmami (które przecież dalej wisi sobie) tylko o tym z mojej anegdoty które ja stworzyłem kiedyś w ramach testu o czym pisałem we wcześniejszym komentarzu, i do którego nawiązywała osoba do której kierowałem to.