Wpis z mikrobloga

*nuda ( ͡º ͜ʖ͡º)


@wscieklizna_irl: Ja chyba jestem za stary, żeby powtarzać jakieś etapy po sto razy, albo specjalnie się uczyć gry żeby było to przechodzenie na HARDZIE. Za dzieciaka to tylko tak grałem, ale z wiekiem to "tryb fabularny" albo inne easy i sobie pykam na lajciku.
@Krs90: Miałem podobnie. Kiedyś nadupcałem tylko na najwyższych poziomach, bo trochę rywalizowaliśmy z kolegami w technikum o to kto ma największego skilla xd Pamiętam jak męczyłem kilkadziesiąt minut jeden checkpoint w Codzie. Misja - masz bronić miejscówki, giniesz na 3 strzały, a przeciwnicy potrafią zrespić ci się tuż za plecami. Później trochę podrosłem i powiedziałem #!$%@?ę. Nie będę się #!$%@?ł na gierki, żeby zaimponować innym nerdom jakimś śmiesznym osiągnięciem na steamie
@Krs90 @bezprzypau: to się chyba ogólnie z wiekiem zmienia, też zszedłem z hardów na normale, a jak nie idzie nawet jakieś easy.

Jak ostatnio próbowałem CoDa 1 ograć to pierwsza misja mnie pokonała na normalnym poziomie, nie mam pojęcia jak za dzieciaka przechodziłem wszystkie te Jedi Outcasty i Max Payne'y na najwyższych poziomach ¯\(ツ)/¯
@Kajtosz: zalezy od gry, np. shadow of the tomb raider daje jakies ostrzezenia jak sobie wybierasz trudny poziom walki, myslalem ze bedzie faktycznie trudno a okazalo sie ze w walkach tam mozesz do typow strzelajacych do ciebie podchodzic i bic po prostu toporkiem. i masz mozliwosc instantowego odnawiania hp w walce jakimis itemami.
za to najtrudniejszy poziom trudnosci w uncharted 4 wyglada tak:
SmugglerFan - @Kajtosz: zalezy od gry, np. shadow of the tomb raider daje jakies ostr...