Wpis z mikrobloga

Kto nie skorzystał z ostatniego mojego pewniaczka na Fame:
https://wykop.pl/wpis/74040727/wpis

Teraz ma szanse się odkuć. Tamten typ szacowałem na 98%, poniższy na gale Clout szacuje na 83%

Duzo wyzszy, z wiekszym zasięgiem, z ponad 100ma walkami w boksie vs Szuli ktory wychodzi sobie już po wyplatę.
Walka w jego najgorszej płaszczyźnie czyli własnie boksie o czym fortuna widzę nie napisala i wprowadza ludzi w błąd bo faktycznie w MMA Szuli by wygrał.
Łapcie 2.25, ktore jest mocno warte zaryzykowania.
#bukmacherka #famemma
Beszczebelny - Kto nie skorzystał z ostatniego mojego  pewniaczka na Fame:
https://wy...

źródło: temp_file5596035514920838713

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@Makavlani jak obstawiam to grubiej ale tylko jedno zdarzenie jeśli gdzies widać jakieś mozliwosci fajnej wygranej.

Kiedys było eldorado na zagranicznych bukach bez 12% podatku + 10% od wygranej powyzej 2280zł. Teraz na polskim buku to już i tak lipa tyle hajsu zabierają.

Tutaj nie daje super pewnosci ale te ponad 80%, uważam, że warto.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Między nimi są 2 lata roznicy xd? Myslalem ze z 15. Ja bym jednak lekko sklanial sie na Szuliego. Fakt, ze Rekordzista moglby go wypunktowac, kondycji mu na pewno nie zabraknie... ale Szuli tez niezle sie trzyma i na pewno ma o wiele wiecej sily. Nie sadze zeby ciosy Rekordzisty robily na nim mega wrazenie
  • Odpowiedz
  • 0
@CzekoladowyWspominacz też nie sądzę, że ciosy bedą robily wrażenie na Szulim i że zaliczy jakikolwiek knockdown, raczej z racji zasięgu cios cios, punktowanie u sedziów i trzymanie dystansu. Jak bedzie, zobaczymy, ja symboliczne 500 wrzuciłem :)
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: no np z normanem sie bił w mma a nirman w boksie pokonal, k1 pokonal mistrza polski.
Daje 61% na szuliego bo rekordzista kasja nie znokautowal a zadora tak
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Co prawda nie da się freaków obstawiać ale jak typujesz ten inne rzeczy to jestem za granicą i mam konto u zagranicznego Buka gdzie nie ma 12% podatku. Stawiasz 100 euro po kursie 3 i przy wygranej wypłacasz 300. Możemy zrobić jakiś fajny deal.
  • Odpowiedz
  • 0
@KOXsu nikt z nas. Oboje obstawiamy loterię. Ja szukam gdzie wg. mnie warto zaryzykować z jakichś względów więc silą rzeczy stawiam na underdoga. Do 22 bedzie jasne czy sie oplacalo.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: a nie wiem ja tylko ogladam mma od dzieciaka, od ksw 6 na ipli oglądałem wszystkie gale od pierwszej, Wydaje mi się ze w boksie amatorskim ciosy tyle nie ważą jak w zawodowym i Szuli wie jak przyjąć ale rekordzista jest robotem i ma długie ręce może sięgnąć.
  • Odpowiedz