Wpis z mikrobloga

#tvpis #bekazpisu

Przypominam że typ był wózkowym na magazynie w UK, ściągniety do Polski przez pereire po wygranych przez pis wyborach, dostal z automatu fuche w tvp.info za trollowanie pro pisowskie na twitterze i wrzucenie foty Petru z samolotu do Madery.

Teraz juz jest na "poziomie" gdzie jak rozumiem dostaje sie z przydzialu fuche w spolce skarbu panstwa gdzie kontrole jeszcze sprawuje pis.
washington - #tvpis #bekazpisu

Przypominam że typ był wózkowym na magazynie w UK, śc...

źródło: GCcLBz1XMAAvxHx

Pobierz
  • 8
@a4z4a4 @washington
pisowcy utworzyli u nas przez te 8 lat tzw oligarchie polityczna. tak sie wszyscy cieszyli, ze w polsce udalo sie uniknac oligarchizacji, lapowkarstwa, jak np na ukrainie, no to pisiory powiedzialy potrzymaj mi piwo. jedynym plusem jest to ze te debile nie portafily tych pienidzy zainwestowac w jakies biznesy, zainewstowalli je ew w mieszkania jak ta pinda lichocka, przez to, predzej czy pozniej, je przeżrą i zostaną z niczym. te
@washington: Też już jestem na takim poziomie;
na ostatniej rozmowie rekrutujący popatrzył na mnie ojcowskim wzrokiem - po tym jak mu powiedziałem, że napiszę jeszcze raz CV, bardziej dokładnie.
Odezwał po chwili: pan się nie trudzi, nie trzeba. Dał mi też 100pln, powiedział, że nie muszę oddawać. Na koniec życzył powodzenia. Dusza-człowiek.
Monochrome_Man - @washington: Też już jestem na takim poziomie; 
na ostatniej rozmowi...

źródło: 16690363453860

Pobierz