Wpis z mikrobloga

Mirki, jakiego dostawcę mediów polecicie zamiast UPC? Sytuacja wygląda następująco, właśnie skończył mi się okres promocyjny i umowa przeszła na czas nieokreślony, więc mogę zerwać ją w każdej chwili. Płaciłem 119 zł (teraz 127) i mam w tym pakiet max kanałów (jakiś taki środkowy chyba), Internet 750 mb/s i kanały sportowe: Polsat Sport Premium dla Ligi Mistrzów, Eleven i Viaplay. Ogólnie z 3 miesiące temu chciałem przedłużyć umowę, ale w tej samej cenie zaproponowali mi to co mam i Internet 600 mb/s, bo 750 nie mają już w ofercie (iksde). W tym wypadku stwierdziłem że nie podpisuję bo wolę zostać przy obecnym. Teraz myślę żeby przesiąść się na Orange Światłowód. Macie jakieś opinie jak to wygląda?
#upc #orange #pytanie #telewizja #media #pytaniedoeksperta #internet
  • 1
@jestemmimas: co do samego światłowodu z Orange to działa w mojej lokalizacji prawidłowo, prędkość zawsze taka jak w umowie, pingi niskie więc moge polecić. Co do TV to poszukaj może w Play telewizji internetowej, albo spróbuj zadzwonić na infolinie w UPC i przenieść i TV i światłowód razem z oferty UPC na ofertę Play - za 2 usługi będzie taniej, możesz zobaczyć co ci zaproponują