Wpis z mikrobloga

Jadę dziś #!$%@? 2600 zł ( ͡º ͜ʖ͡º) znaczy się w ratach, ale to tylko początek bo nie sądzę bym zdał praktykę za pierwszym. Jak w 3k zmieszczę się z prawkiem to będę zadowolony ( ͡º ͜ʖ͡º). Wydam ponad 2k, ale chociaż będę mógł się w końcu przejechać mt-07 () od zawsze mi się bestia podobała


#motocykle
  • 13
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Normalnie można w grudniu robić kurs na prawko? Właśnie sprzedałem wczoraj furę i miałem zamiar przesiąść się trochę na moto, ale myślałem, że kurs dopiero na wiosnę jak się sezon zacznie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Danzuo można... Zapłacić ( ͡º ͜ʖ͡º) po nowym roku będą podwyżki co jest oczywiste. Do tego teraz są "obniżki zimowe". W Krakowie w niektórych szkołach prawko już w okolicach 3k, ja znalazłem akurat promocje do końca roku za 2700, ale że mam zdana teorię to 2600 wychodzi. Wystarczy się zapisać, wpłacić jakaś tam zaliczke. No i też zależy mi zacząć jazdy jak tylko wordy dadzą zielone światło.
  • Odpowiedz
  • 0
@Danzuo i cyk, wyszło 2500, jednocześnie jestem w 2 grupie osób do jazd. Babka mówiła, że 1 grupa to ci co nie zdążyli w tym roku wyjeździć. Sama powiedziała, że no mało kto wpada na taki pomysł by się zapisać zima, ale tacy jak ja się zdarzają xD
  • Odpowiedz