Wpis z mikrobloga

lokalny stolarz


@GladysDelKarmen: stolarz? raczej przycinacz formatek za 2x tyle

@HINI Ja ostatecznie wybrałem kuchnię z Agata Meble, fajnie zaprojektowali, pomogli w kilku trudnych miejscach, montaż o wiele elastyczniejsi niż w Ikei. Fronty mam z MDF, zamiast z laminatu. Cena porównywalna do Ikei, jakość myślę, że klasa wyżej.
  • Odpowiedz
@GladysDelKarmen: trudno w to uwierzyć, gdyż zbierałem oferty od kilku, bodajże 5 stolarzy i żaden nie zmieścił się w cenie, którą Ikea, Agata czy Castorama oferowała z pełnym AGD. Kuchnia prosta, w kształcie litery L, bez skosów. To śmieszne bo prosiłem o podstawowe kolory i podstawowe laminaty, bez udziwnień, fornirów, czy mega skomplikowanych systemów cargo. Stolarza bierze się tylko tam, gdzie nie idzie wpasować czegoś standardowego, a kuchnie sklepy mają
  • Odpowiedz
@Iskaryota @HINI Bodzio to chyba najgorszy szajs, jaki istnieje na rynku. Lokalny stolarz może być dobry, może być słaby. Najlepiej z polecenia. Ja fronty mam wybrane osobno i stolarz będzie tylko ciąć i montować.
  • Odpowiedz
@HINI jak dobrze trafisz na stolarza to zrobi Ci taniej niż ikea. Ja ostatnio wyceniałem kilka kuchni na podstawie tego co ikea zrobiła i wyszło mi o kilka tysi taniej.
  • Odpowiedz