Wpis z mikrobloga

jak wami łatwo manipulować jak dziećmi. To są wypowiedzi PSL'u z różnych okresów


@paul772: A to spoko, program i wypowiedzi PSLu to trzeba sprawdzać codziennie i zapisywać bo tak szybko się zmienia.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: przeciez to byłaby głupota gdyby PSL mialo swój program wyborczy, a trzecia droga swój. W tym przypadku PSL miałby dwa zobowiązujące ich programy które byłyby samowykluczające się w niektórych punktach
  • Odpowiedz
czego ty #!$%@? nie rozumiesz ze do wyborów szła trzecia droga ze swoim programem, a nie PSL.

przeciez to byłaby głupota gdyby PSL mialo swój program wyborczy, a trzecia droga swój. W tym przypadku PSL miałby dwa zobowiązujące ich programy które byłyby samowykluczające się w niektórych punktach


@paul772: Powiedz mi teraz czy widzisz tutaj tylko trzecią drogę czy też PSL czy może jednak powinieneś wybrać się do okulisty? PSL będzie realizować
Nighthuntero - >czego ty #!$%@? nie rozumiesz ze do wyborów szła trzecia droga ze swo...

źródło: Screenshot_20231228_122428_Opera

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: a z czym szli do wyborów? Na logike jeżeli w trzeciej drodze mają taki zus a nie inny to jest to obowiązujące. Czego ty nie rozumiesz?

Jak ktos przed pójściem na wybory nie jest w stanie przeczytać po krotce co każdy komitet wyborczy ma w programie to demokracja faktycznie powinna być chyba dla wybranych.

Być może faktycznie PSL nie zwrócił uwagi że wyborcy są jednak głupsi niz się początkowo wydawało
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: zresztą wszedłem na stronę PSL i tam dalej jest ich program wraz z napisem dobrowolny zus.
Serio nie wiem jaki trzeba miec gwóźdź w mózgu zeby zakładać że program partii będzie przedkładany ponad program koalicji. Tutaj jest logiczną hierarchia, najpierw czytasz program koalicyjny. Potem możesz ewentualnie przeczytać program partyjny, ale on nie jest obowiązujący w zaden sposob, bo nie z tym szli do wyborów.

Jak ktos tego nie rozumie to
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: poza tym głosowałeś na trzecia drogę że się tak w ich imieniu wypowiadasz? XD myślę że wyborcy trzeciej drogi nie są debilami i umieją czytać, i się orientują na kogo głosują.
  • Odpowiedz