Wpis z mikrobloga

Czyli teraz Bożyszczem Wypopków jest Natan Marcoń - typ co swoja karierę zbudował na kłamstwie i sterydach. Czyli patusy typu Denisy, Buły i inne są złe ale kłamca i sterydziarz jest OK.
Nie ma czegoś takiego jak dno intelektualne tego portalu ()

#famemma #cloutmma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ice_Glaze
Czy ty porównujesz siedzenie w więzieniu za napaści, promowanie tego w internecie i zastraszanie innych słabszych ludzi do zjadania sterydów?
Czy ty normalny jesteś xd
  • Odpowiedz
  • 0
@wychodek5:
Nigdzie nie napisałem że Denisy i reszta pato jest OK. Z tego środowiska może poza paroma sportowcami wszyscy mają coś #!$%@? w głowie.
W mojej ocienię Marcoń to jest jest czystej wody frajerem - wybił się na kłamstwie i sterydach. Teraz dla kasy i zasięgów wiruje do patologii kryminalno-kibicowskiej - kto sieje wiatr ten burzę zbiera.
Osobiście kibicuje Denisowi i liczę że zrobi to co mówi tzn że uszkodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@krakenoslaw: Jak jedziesz autobusem i wsiada obszczany żul (czyt. j3bane tagi typu famemma czy magical) to nie znaczy że Ty też jesteś obszczanym żulem, po prostu musisz wąchać to jak śmierdzi. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@krakenoslaw: zakładałem że fani freakfight są w jakimś stopniu upośledzeniu intelektualnie ale nie aż tak że nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
Nigdzie nie napisałem że życzę mu śmierci i jestem bardzo daleki takiego stwierdzania.
Co do kalectwa to wychodząc do klatki z jakimkolwiek przeciwnikiem musisz sie liczyć że coś pójdzie nie tak i można skończyć jako warzywo.
Pod drugie tak jak pisałem wyżej

dla kasy i zasięgów wiruje do patologii
  • Odpowiedz
@Ice_Glaze:

liczę że zrobi to co mówi tzn że uszkodzi tak Natana że będzie gruba imba

Slabe fikolki logiczne. Dla ciebie to, ze wchodzac do klatki, zawodnik musi sie liczyc z uszkodzeniem zdrowia a liczenie na to, ze tak sie stanie przez ogladajacego, to to samo? xd Dno moralne i intelektualne.
  • Odpowiedz
  • 0
@krakenoslaw: Przejrzałem twoje konto i twoja główna aktywność to famemma

Dno moralne i intelektualne.


Tekst od takiej osoby to tak jakby ku#wa robiła wykład nt dziewictwa i świętobliwości.
Żegnam ozięble - nie widzę sensu dalszej konwersacji.
  • Odpowiedz