Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie mi podłączyć #soundbar yamaha do tv samsunga ue46eh53001 który ma już sporo ponad 10 lat. Podpiąłem sobie kablem optycznym i zero efektów, w ustawieniach jeśli zmienię na glosniki zewnętrzne to nie ma żadnego dźwięku.
Normalnie mogę podpiąć przez BT telefon (nie mam bt w tv) oraz działa, gdy podepnę kabel optyczny do dekodera upc. Jednak chciałbym odtwarzać filmy z pendrive albo z laptopa podpinajac się kablem hdmi jednak wtedy soundbar nienodtwarza dźwięku. Nie mam hdmi arc w tv.
#smarttv #technologia #audio
11mac11 - Mirki, pomóżcie mi podłączyć #soundbar yamaha do tv samsunga ue46eh53001 kt...

źródło: 20231228_011724

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@11mac11:

wyguglane: Spróbuj zgrać aktualizację ze strony Samsunga na USB.

Bezpośredni link do oprogramowania (usb) dla Twojego modelu: https://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_PL&OriginYN=N&ModelType=N&ModelName=UE40EH5300W&CttFileID=5709934&CDCttType=FM&VPath=FM%2F202005%2F20200511133716559%2FT-MST10PDEUC_2010.0.exe

Po skopiowaniu na pustą pamięć umieść ją w USB w soundbarze i odłącz zasilanie. Pojawi się napis UPDATE jeżeli masz starszą wersję.
  • Odpowiedz
  • 0
Po skopiowaniu na pustą pamięć umieść ją w USB w soundbarze i odłącz zasilanie. Pojawi się napis UPDATE jeżeli masz starszą wersję.


@wesolakielbasa: w soundbarze czy w tv? Zrobiłem dzisiaj aktualizacje przez wi fi w tv, trzeba dodatkowo przez USB?
  • Odpowiedz
  • 0
@upodlator: nigdzie nie widzę opcji aktywowania złącza optycznego, po wyjęciu kabla nadal można zmienić ustawienia, tak jakby wpięcie kabla nic nie zmieniało generalnie.
  • Odpowiedz