Wpis z mikrobloga

Przykre jest to, że zamiast poczekać ledwie dwa miechy na całkowicie legalne działania, PO postanowiła zrobić z Polski obraz republiki bananowej. Zresztą, sam nie wiem. Wydaje mi się że patriota powinien dbać o dobry obraz Polski za granicą, a nie że będziemy postrzegani w oczach prawdopodobnie przyszłego prezydenta USA, Trumpa, jako skłócona zbieranina, próbująca się obronić przed kacapami.

Może to nie ma znaczenia? Może i tak by nas udupili tak czy siak? Nie wiem. W sumie wyiebane

#polityka #tvpis #tvp #bekazlewactwa
  • 15
  • 1
@smutny_przerebel: w sensie kto? ruscy? no ja jestem Polakiem jakby co. Po prostu zależy mi na poważnym obrazie Polski we świecie. Może Braun przeiebał tą szansę? Sam nie wiem. Za mało myślenia zbiorowego, takie moje refleksje
  • 0
@Przemasu: obiło mi się o uszy że za dwa miechy mogliby całkowicie legalnie przejąć Radę Mediów Narodowych, w sensie bez żadnych zastrzeżeń ze strony PiS. Ale w sumie kto wie? Ostatnio mam wrażenie że prawo jest u nas interpretowane całkowicie dowolnie. Show must go on że tak powiem
@Arboree

ehh.... czy ktoś jeszcze myśli o Polakach, że możemy zostać napadnięci przez ruskich? Że Trump nas oleje w pisdu? Ja teraz nie jestem ani za PiS ani za PO, po prostu zależy mi żeby nam się dobrze żyło, bez wojny. W dupie mam podziały


Jaki to ma związek z tvp?
@Arboree: to nie wchodziło w rachubę. Tusk jest tak #!$%@?, że od razu z buta wjechał żeby ukarać Polaków za to że musiał uciekać na przeczekanie za granicę, za to że mu syna chcieli posadzić, za podsłuchy w restauracji. Także można spodziewać się chudych lat.
  • 0
@Przemasu: taki ma związek, że każdy człowiek widząc to wideo, wie że ogląda obraz z niepoważnego państwa - chyba nie zaprzeczysz? Zostaliśmy poniżeni w oczach światowej opinii publicznej, i to niezależnie od sporu PO-PiS. Po prostu staliśmy się republiką bananową, skłóconym narodem, którego nie warto bronić (niestety)
Arboree - @Przemasu: taki ma związek, że każdy człowiek widząc to wideo, wie że ogląd...
@Arboree To jest sanacja instant, nie upokorzenie. Upokorzeniem było to co się działo kilka dni wcześniej, jak tvp zmieniło barwy jak na żałobę narodową tylko dlatego, że trzeba dupy ze stolców zeskrobać. Upokorzeniem były ostatnie lata działania kanału informacyjnego - zero afer partii rządzącej, same sukcesy, barwienie ryja na czerwono konkurentowi politycznemu, pokazywanie tylko jednej strony i jednej prawdy, zakrzykiwanie oponentów w studiu, robienie ludziom wody z mózgów "fur deutchalnd" relacja z
@Arboree: uwierz mi, powiązanych w działania rządu są setki osób i nie wszystkie z nich zajmują się tvpis.
Poza tym, ten termin świąteczny to był idealny dzień na rozkręcenie takich dymów, nic innego w tym czasie nie mogło się wydarzyć