Wpis z mikrobloga

Stoję przed zakupem jakiejś gierki na wolniejszy czas i zastanowiłem się nad #cyberpunk2077 i o ile słyszałem, że tam niby rzekomo połatali to do grywalnego stanu, ale ciekawi mnie, czy ktoś może mi powiedzieć, czy tam cokolwiek dodali?
Chodzi mi głównie o takie podstawy jak "rzyjonce mjasto", które jak dobrze pamiętam z początkowych patchy, to były rinse-repeat ze strzelaniem do grupek bandziorów, gdzie nawet kryty w banie nie wchodziły xD
Bo jeśli to ciągle jest tylko "no główna fabuła + kilka pobocznych" w pustawym i głupawym mieście + generycznymi zapychaczami pokroju "o kilku bandziorów stoi, można ich zastrzelić dla loota", to podziękuję i biorę AoE4 pykać w strategię.
#gry #grykomputerowe
tellet - Stoję przed zakupem jakiejś gierki na wolniejszy czas i zastanowiłem się nad...
  • 8
  • 0
@Vizley: Grałem niedługo po premierze, ale to było strasznie nudne i powtarzalne gówno, gdzie pamiętam tylko bieganie na pałę w poszukiwaniu w sumie sam nie wiem czego, czegokolwiek świeżego xD
@tellet: teraz gram po raz pierwszy, przeszedłem już prolog i błąkam się przy drugim akcie, i jak na razie gra nie nudzi. Rozwiązuję proste zlecenia, pomagam tutejszej policji i jak na razie nie ruszam głównego wątku.
@tellet:
Ogółem dopracowali i dopakowali trochę kontentu. Ale widząc co Ci najbardziej przeszkadzało to na dwoje babka wróżyła.

Aktualnie miasto sensownie trzyma klimat, czasem natkniesz się na jakąś strzelaninę miedzy gangami czy policją. Zdarzają się wypadki czy interwencja Traumy. "Losowe" questy od ncpd mają jakieś tło fabularne, etc.

Ale nadal jest spory problem z konkretami jak już zaczniesz się przyglądać. Duble postaci są wybitnie zbyt częste. Npc'e potrafią strzelać do siebie
@tellet: ja grałem na xsx. Jak włączę w opcjach Ray traycing to miasto naprawdę żyje.

Super gra. Wczoraj skończyłem podstawkę i teraz robię dlc. To druga gra która przeszedłem do końca. Lubię nawet po prostu czasami pochodzić po mieście i posłuchać muzyki. Szkoda ze juz nie będzie żadnego dlc do tego.