Wpis z mikrobloga

Jakie krople do nosa? Kupiłem jakiś Nasic ale to gówno jest. Psikam i nie czuję w nosie tego takiego specyficznego mrowienia więc pewnie za mało tego czynnika jest i po prostu nie działa.

#katar
  • 10
@nietopies: Xylometazolin znam od 25+ lat. I zawsze dziala. Te nowosci co powstaja to powstaja tylko po to zeby nabic kase komus.

Widziales kiedys reklame stricte xylometazolinu? Nie musi sie reklamowac. A kosztuje moze ze 6 pln.

Ale krople. Nie zadne zele, spraye itp. Stare dobre krople.

Mysle ze to wszystko co sie nazywa Xylo.... ma wspolny czynnik aktywny. Tylko ze musza to inaczej nazywac bo krople sa passe i teraz
@Yeahido: No to jestes pierwsza osoba ktora "znam" na ktora nie dzialaja. Normalnie na wszystkich ktorych znam dzialaja tak samo. W kilkanascie (max) sekund.

od 20+ lat biore tabake. Nos mam wiecznie zawalony. Normalnie nie uzywam kropel ale czasem sie zdarzy ze nie da sie zasnac - pomimo ze oddycham przez usta. 3-4 krople do kazdej dziurki i w kilka-kilkanascie sekund nos pusty.

Czasem tez uzywam jak jestem ze znajomymi na
@nietopies: No to milo ze dziala. Ale potraktuj to co mowie serio - nie przesadzaj bo uzalezniaja bardzo szybko. ja stosuje tylko jak serio juz sie mecze. Ale kumpel z roboty sie uzaleznil.
@gorzki99 na luzaku, te poprzednie miałem z dwa lata w szafce z lekami ( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam też, że przez to mogły słabiej działać choć były w terminie do spożycia