Wpis z mikrobloga

via Android
  • 95
@stjimmy Ja #!$%@?, dudu to chyba czuje się jak w śródmieściu z opuszczonymi gaciami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Kaczyński niby umie grać w szachy 5D ale zapomniał że jest na turnieju bokserskim i właśnie dostał lepe na ten swój głupi ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pifqo ta stratedzy szachów 5d, na samym początku sie zastanawiałem czego tak nie zrobili. Najczystsze rozwiązanie ale chyba chceli za szybko przejąć pałeczkę.
  • Odpowiedz
ta stratedzy szachów 5d, na samym początku sie zastanawiałem czego tak nie zrobili. Najczystsze rozwiązanie ale chyba chceli za szybko przejąć pałeczkę.


@maradero: Od strony prawnej może najczystsze, ale wizerunkowej już nie, bo żeby od razu tak postawić spółki państwowe w stan likwidacji, jak rokrocznie poprzednia władza dotowała? Tego ludzie by nie zrozumieli, przecież dobrze było, dobrze się kręciło. Potraktowane by to było jako działanie w złej wierze, nawet mimo 2
  • Odpowiedz
@maradero: @Ranmus a nie chodzi też o to, że wejście likwidatora jest trochę dłuższą i trudniejszą procedurą od wymiany zarządu jednym cięciem, dzięki któremu uniknęliśmy jazgotu pisowców o likwidację i nawoływań do protestów bezpośrednio na antenie tvp? Według mnie zarówno przedświąteczna wymiana zarządu, jak i obecna likwidacja od samego początku były częścią planu - najpierw natychmiastowego odcięcia propagandy, a następnie głębszej restrukturyzacji spółki.
  • Odpowiedz
@Darek08: Zablokowanie propagandy było oczywiście priorytetowe, dlategk szybkie cięcie mniej legitne, ale błyskawiczne było właśnie planem A, a nie B. I w sumie jak dobrze się zastanowić, to dobrze to rozegrali, bo jakby mieli czekać do wyborow prezydenckich, by zlikwidowac RMN i przywrocic porządek prawny, to propaganda zrobilaby sie jeszcze ostrzejsza i najpewniej przewaliliby wybory prezydenckie. W zasadzie propagandy przeciwko sobie nie zlikwidowaliby nigdy. Najgorsze smrody robi sie na poczatku kadencji,
  • Odpowiedz
I w sumie jak dobrze się zastanowić, to dobrze to rozegrali, bo jakby mieli czekać do wyborow prezydenckich, by zlikwidowac RMN i przywrocic porządek prawny, to propaganda zrobilaby sie jeszcze ostrzejsza i najpewniej przewaliliby wybory prezydenckie.


@Ranmus: a po drodze jeszcze wybory samorządowe i do parlamentu europejskiego, nie mogli sobie pozwolić na długie dławienie propagandy
  • Odpowiedz
@pifqo: #!$%@? jakby dudu miał inne wyjście. Tak to pisiaki budzą się z ręką w nocniku, dudu zawetował więc cały na biało i wywalone jajca bo i tak mu się kadencja kończy soon.
  • Odpowiedz
ta stratedzy szachów 5d, na samym początku sie zastanawiałem czego tak nie zrobili. Najczystsze rozwiązanie ale chyba chceli za szybko przejąć pałeczkę.


@maradero: nie wiem czy taki plan od początku ale IMHO napewno chcieli przejąć przed świętami, wiadomo całe rodziny siedzą przed tv. Po drugie teraz mają legitną podpórkę która też lepiej wygląda wizerunkowo, wcześniej zdaje się były jednak różne opinie po interwencji tk
  • Odpowiedz