Wpis z mikrobloga

#motocykle #cypr #wakacje
Hej, planuje w marcu wylecieć na tydzień do Cypru, jeszcze nie wiem dokładnie jakie miasto ale pewnie Pafos. W związku z tym chciałbym wypożyczyć sobie jakiś motocykl na 2-3 dni żeby zwiedzić sobie ten kraj z dziewczyną z poziomu jednoślada. Szukając na google znalazłem stronkę ,,riderly" gdzie jest dość dużo oferta. Ktoś korzystał może z tej strony? Lub jest w stanie polecić jakąś lokalna wypożyczalnie na Cyprze ?
  • 5
@xefreniks231: nie wiem jak na cyprze, ale na korfu to po prostu idziesz do jakiejkolwiek wypożyczalni i dają ci z buta xD tyle że skutery, motocyklami po takiej wyspie raczej niezbyt jest sens jeździć, na cyprze pewnie dużo lepiej ale ja i tak brałbym cokolwiek bezobsługowego bo to nie są takie wygodne do jeżdżenia drogi jak nasze tylko żonglowanie biegami
@xefreniks231: Miesiąc temu wypożyczałem w Ippos Brothers. Za nowego Vstroma 650 190eur na 2 dni. Kaski mieliśmy swoje, ale na miejscu mają duży wybór. 400 eur kaucji. Polecam. Szczególnie zimą. Ruch niewielki, nieraz przez godzinę z.nikim się nie minęliśmy na drodze. Jak chcesz,.mogę podrzucić moje trasy. Pozdro
bo to nie są takie wygodne do jeżdżenia drogi jak nasze tylko żonglowanie biegami


@oreze: co Ty gadasz, drogi na Cyprze petarda, większość równa jak stół a.winkle takie, że na kolano możesz schodzić jak masz umiejętności.