Wpis z mikrobloga

@seekerx1: płacisz teraz 15€ dostajesz madridista card. Dzięki temu możesz kupowwc bilety zaraz po socios.
Na innych stronach też kupisz. Tyle, że bilet za 60 euro może tam kosztować. Trzy razy tyle i słabe miejsce.
@seekerx1: Madridista Premium nie daje zniżki na bilety męskiej sekcji. Zniżka jest jedynie na zakupy w oficjalnym sklepie. Jeśli to jednorazowy wypad na mało oblegany mecz, to moim zdaniem nie ma sensu wykupować Premium, bo dostaniesz bilety w dobrych miejscach w późniejszym terminie. Inne strony bym odradzał, bo marża jest tam gigantyczna. Najlepiej powiedz, który mecz Cię interesuje.
@szamasz: ja jak kupowałem na Celtę w kwietniu tego roku, to z Madridista Premium też nie byłem w stanie kupić trzech biletów koło siebie. Wiadomo, że jakieś pojedyncze szło złapać przed otwartą sprzedażą, ale jeśli jedziesz z kimś to Madridista Premium bardzo często nic Ci nie daje przy zakupie biletów - po prostu socios nie zwalniają jeszcze swoich wejściówek, a pierwsze transze rzucane przez Real do sprzedaży są śmiesznie małe.
@
Nie wiem czy ta majorka to jakiś ważny rywal czy co, że miejsca tak oblegane.


@szamasz: jeszcze odnośnie tego. Nie jest obleganym rywalem, po prostu Real #!$%@? się ze sprzedażą biletów. Jedyna szansa, że ten mecz by się wyprzedał to Mbappe przechodzący do Realu 1. stycznia 2024 roku. Na stadionie będzie pewnie co najmniej kilkanaście tysięcy wolnych miejsc. A to, że teraz nie da się kupić biletu - no tak bywa,
@seekerx1: tak, sprzedaż biletów na mecz rusza mniej więcej na tydzień przed datą spotkania. Jedyna szansa, żeby kupić przed tym czasem to bilety VIP, ale to są koszty w okolicy 350 euro za bilet, więc nawet nie wiem na czym to polega, bo ja w niewiele większej kwocie zamykam koszt całego wyjazdu xD Innych stron niż oficjalna nie polecam, bo marża tam wynosi zazwyczaj jakieś 300%.
@seekerx1: luzik. W razie jakichś wątpliwości odnośnie biletów albo samego Madrytu możesz śmiało pytać. Bardzo chętnie pomogę, jeśli Twoje pieniądze mogą zostać w kasie klubu, zamiast trafić w ręce scalperów, którzy skupują wejściówki od nieuczciwych socios i sprzedają je turystom za wielokrotność ich wartości, gdzie klub nie dostaje z tego ani grosza. Może w końcu Real uzbiera na napastnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)