Wpis z mikrobloga

Po ostatnich wydarzeniach nie mam wątpliwości, że PiS powinien być zdelegalizowany. Partia o charakterze totalitarnym, przestępczym, destabilizująca państwo, używająca siły w celu utrzymania władzy. To co się dzieje w TVP i PAP to dopiero początek, pewnie będą jeszcze grubsze akcje, bo teraz ich jedyną strategią jest sianie jak największego chaosu i #!$%@?, gdzie się da.
Nie stanie się to teraz, ale myślę, że ich delegalizacja w przyszłości to całkiem realny scenariusz.

#polityka #bekazpisu
  • 14
  • Odpowiedz
@kanbanos: dlaczego powinni być zdelegalizowani? A co z demokracją, która rządzący tak nieśli na ustach? Jak ktoś łamie prawo to są przepisy, które pozwalają rozwiązywać takie kwestie tylko rządzący z nich nie korzystają, bo aktualna sytuacja jest im zwyczajnie na rękę
  • Odpowiedz
nie rozumiem jak ktoś może ich jeszcze popierać.


@HereAfter: dlatego tak ich boli utrata tvp. Nie każdy pisowski dziad ogarnie odbiór tv Republika a i Sakiewicz nie trzyma ich strony za darmo. Próbują coś szczekać na Twitterze to zaraz społeczność ich wyjaśnia. Jedyne, co im pozostało to powolny spadek poparcia z wyborów na wybory.
  • Odpowiedz
@kanbanos: @HereAfter @naksu @RitmoXL @digitalalchemist ludzie zapomnieli co się działo jak PO było odrywane od koryta xD I kto stał na czele tych marszów i jak były finansowane i jak bardzo TVN je pompował bo fajnopolacy z warszawy stracili władzę mając jednocześnie TVN i TVP i całą dostępną machinę propagandową xD

Czym to co robi PiS się różni od ustawek KOD gdzie emerytów przywożono autobusami na gówno-marsze?

Co zmiana warty DOSŁOWNIE
KochanekAdmina - @kanbanos: @HereAfter @naksu @RitmoXL @digitalalchemist ludzie zapom...

źródło: kod1

Pobierz
  • Odpowiedz
Po ostatnich wydarzeniach nie mam wątpliwości, że PiS powinien być zdelegalizowany. Partia o charakterze totalitarnym, przestępczym, destabilizująca państwo, używająca siły w celu utrzymania władzy.


@kanbanos: zaczynasz o pisie a potem o peło xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina nie okupowali ulicy tylko robili demonstrację taką samą jaką zrobi pis 11 stycznia

jak widać rząd nie chce wzywać policji bo ma do nich jeszcze resztki szacunku, że sami w końcu odpuszczą, wiesz jak z terrorystami się postępuje, negocjacje etc
  • Odpowiedz