Wpis z mikrobloga

@chori: jak ci nie pasuje to sobie idz, powaznie, ja nie będę tolerowała takich zachowań i poprę każdego komu się to przytrafi NAWET jak jego znalezisko nie jest ambitne!!! Po to są rodzaje zakopywania, a nie, że zakop z dupy.
  • Odpowiedz
jak ci nie pasuje to sobie idz, powaznie, ja nie będę tolerowała takich zachowań i poprę każdego komu się to przytrafi NAWET jak jego znalezisko nie jest ambitne!!! Po to są rodzaje zakopywania, a nie, że zakop z dupy.


@DeReFeRencja: to się nadaje na paste
  • Odpowiedz
@Broken: Czy ja nie mogę mieć własnego zdania, uważasz za booldupy to ze ktos chce porządku? Uważasz, że to jest fair zakopywać niezgodnie z prawdą? zy to jest fair, że niektórym zakopuje się, za to, że kogoś nie lubię albo myślę, że jest z #europa ?? poważnie. Mam to gdzieś czy buldupy czy nie, ale zakopać ma być z rozumem.
  • Odpowiedz
@Sudokuu: a jestes na tyle mądry zeby sprawdzic powiazane? oni zakopuja jako spam i powod byl, ze dlatego, ze nie lubia robali, taki, anie ze filmk nie dziala, bo jak sie zianteresujesz to bedziesz widzial mirrory
  • Odpowiedz
@Sudokuu: przeciez moderacja wie, ze link w polsce nie dziala, ale nie moga podmiecni wiec sa powiazane, zakop z dupy, szkoda, ze widzisz tylko, ze mam buldupy bo nie jest on o zakopywanie a zakopywanie gdzie jest brak logiki
  • Odpowiedz