Wpis z mikrobloga

#truestory #gimbaza #bekazgimbazy #askfm #facebook

Jakiś czas temu moja była Pani dyrektor z zespołu szkół w który oprócz liceum jest tez gimnazjum założyła sobie konto na FB. Bardzo nachalnie zapraszała wszystkich swoich obecnych i byłych uczniów ( w tym mnie), paru uczniom nawet proponowała żeby to oni ją zaprosili bo ona dostała bana za dużą liczbę odrzuconych zaproszeń...

Ale do rzeczy:

No wiec była sobie na tym FB i komentowała wszystkim zdjęcia, co jak na Panią dyrektor jest trochę dziwne. A gimby jak to gimby czyli banda debili, więc mimo że mają w znajomych swoją P. Drykę to spamują tablice wpisami o jarania, chlaniu,#!$%@? i zadymach, wstawiają swoje zdjęcia z imprez na których są zarzygani, a gimbazowe lolity wstawiają swoje "kuszące" fotki. Nasza pani dyrektor posunęła się do tego że szpiegowała ASKi swoich uczniów na których co drugi wpis to:" ale się #!$%@?łem" lub "straciłam dziewictwo w wieku 13 lat"...

Efekt? ? ?

40% rodziców uczniów z tej szkoły wezwanych na dywanik do Pani dyrektor, masowe usuwanie kont na ASKach oraz smutne wpisy na fb w stylu: "Ale pszypał"

Więc drogie mirki z gimbazjum... trochę pomylcie zanim przyjmiecie swoich nauczycieli do znajomych lub zablokujcie im możliwość oglądania swoich wpisów bo potem jest PSZYPAŁ
  • 1
  • Odpowiedz