Wpis z mikrobloga

#vr
Siemka chciałbym pobawić się trochę w vr a że po świętach mam kilka dni wolnych to pomyślałem o tym aby wypożyczyć sobie #quest3 co by sobie później w razie czego kupić na własność
I teraz pytanie do publiczności:
Mam sporą wadę wzroku -7 na obu oczach, więc pełną ostrość mam max kilka(naście) centymetrów od oka jak to wygląda przy zabawie z vr, da radę ustawić tak bym ostro widział obraz bez okularów? A może i w okularach da radę?
Gdzieś mi się przewinęło że są specjalne dokładki na okulary, ale nie widzi mi się inwestować teraz w to. Co innego gdybym w przyszłości kupił vr na własność.
Dobrze kojarzę ze sklep questa to coś na zasadzie sklepu play gdzie są i płatne u darmowe aplikacje by się pobawić w vr?
W razie co mam kompa z 12400f 16gb ram i rx 6600 jeśli jakoś to pomoże w ogarnięciu większej ilości gier i aplikacji
@Plenti Czy jak biorę od was jakieś urządzenie np quest 3 to jest już jakaś baza gier i aplikacji zainstalowane w urządzeniu czy jest to totalny golas jak po wyjęciu z pudełka?
  • 6
@Bercik_Van_Fafaq: jeśli chodzi o q3 i okulary to zły pomysł. Najlepiej mieć soczewki zamowinione (ja mam zerowk). Zamawiasz na ali trochd ponad 100zl z wada wzroku i za 35zl bez wady. Jak wejdziesz z okularami w soczewki q3 to je szybko porysujesz i wtedy lipa. Q3 nie wypożyczaj tylko sobie kup na sklepie mety za 2400 i masz 30 dni na zwrot. Jeśli chodzi o gry na questa3 to możesz piracic