Wpis z mikrobloga

@darth_invader: Tam lecą głownie Polacy z zachodniej Europy lub Ameryki północnej. Czasami widać komentarze u gapcia ludzi z USA, Niemiec lub UK zapowiadających swój przyjazd na stale do Kambodzy. Ten, który dziś oglądał chaty to moze być Chris z USA, który właśnie niedawno zapowiadał pod gniotami swój przjazd na stałe do gapciowego raju. Gapcio i łysy zachęcaja ludzi do przyjazdu bo z tego czerpią korzyści.
@B1ES: @darth_invader @Czerwonyalimenciarz @-x_x- @imdb @ZlyMarcin ale też smutne jest to, że ci Polacy nic sobą pozytywnego nie wnoszą. Żadnej prawdziwej przedsiębiorczości, żadnej myśli technicznej, żadnych patentów, technologi, rozwiązań które by pchneły Kambodżę do przodu. Za to eksportujemy do kambodży Menelstwo, fanatyków filmików z żółtymi napisami, chłopskorozumizm, alkoholizm, lenistwo....
Jeszcze trochę jupiterów wykolejęców przybędzie to wkrótce lokalni Khmerowie zaczną zwracać uwagę na to czym sobą reprezentujemy
Żadnej prawdziwej przedsiębiorczości, żadnej myśli technicznej, żadnych patentów, technologi, rozwiązań które by pchneły Kambodżę do przodu


@Towarzysz_Sobaka: ale po chj.j człowiek z takimi umiejętnościami ma tam jechać skoro jest USA, Korea, Japonia (nawet w Polsce można zarobić) i wiele innych krajów gdzie psy nie szczekają dupami ? Nawet jeśli tam byś chciał otworzyć jakiś dział R&D to i tak nie znajdziesz pracowników.
@Towarzysz_Sobaka: 2 rzeczy - oczekiwanie od menelstwa wniesienia myśli technologicznej :) mnie rozbawiło... ale w pełni się zgadzam... do rajów dla przestępców i oszustów jak Kambodża eksportujemy sam dół dołów :) Kto normalny chciałby tam żyć :)
Ja na co dzień mam Warszawę, Bazylea i co 3 miechy Tokio lub Osake :)