Wpis z mikrobloga

Proszę o polecenie #smartfon do zastąpienia Samsunga S21. Zawsze miałem Samsungi, mam też słuchawki Buds Pro i Watch od Samsunga i ładowarkę na 3 urządzenia też #samsung.

W związku z tym pytanie, zostać przy marce i kupić po prostu #s23 czy jest jakiś ciekawszy telefon z #android w cenie do 3k.

Wymagania: porządna bateria z szybkim ładowaniem i bardzo dobry aparat a także bardzo jasny wyświetlacz minimum 120Hz.
Nie potrzebuję dual sim ani wejścia na karty SD, ani wejścia mini jack.
Ważne dla mnie jest, by nakładka miała klawisz powrotu delikatnym przeciągnięciem w dowolnym miejscu boku ekranu jak w Samsungu.

Nie musi być to król wydajności, telefonu używam do social media, YouTube i odpisywania na maile. iPhone odpada.
  • 10
  • Odpowiedz
Ważne dla mnie jest, by nakładka miała klawisz powrotu delikatnym przeciągnięciem w dowolnym miejscu boku ekranu jak w Samsungu.


@Spider1919: a co to za cudo jest?
  • Odpowiedz
  • 0
@Plinius klikasz powrót przeciągając delikatnie na dowolnej wysokości przy prawej lub lewej krawędzi ekranu. Ultra wygodne rozwiązanie oszczędzające mnóstwo czasu w ciągu dnia bo nie musisz przekładać kciuka na dół co parę sekund. Jeśli nie masz u siebie załączonej tej opcji to poszukaj w ustawieniach.
  • Odpowiedz
Ważne dla mnie jest, by nakładka miała klawisz powrotu delikatnym przeciągnięciem w dowolnym miejscu boku ekranu jak w Samsungu.


@Plinius: i chyba w każdym androidzie na chwilę obecną
  • Odpowiedz
@Spider1919: @vulcanitu bo to jest zamiennik to funkcji przycisków na dole. Ja miałem ustawione guziki zamiast gestów i w sumie nie wiem, czy się przyzwyczaję do tego. Szkoda, ze nie można obu na raz ustawić.

A co do telefonów - mam zwykłego S23 i on jest o 1 cm niższy od tego S20 FE co miałem wcześniej. W pracy jak siedziałem z ludźmi co mieli starsze S20, to czułem się trochę
  • Odpowiedz