Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony Nadrobiłam i próbuję liczyć. Poród na wiosnę, czyli najpóźniej w maju, średnio w kwietniu, najwcześniej w marcu. Przyjmijmy kwiecien. Akt prokreacyjny wypada wówczas w lipcu, czyli pi razy drzwi wtedy, gdy Anna zdecydowała się dać Kubie szansę, a pozostałych odesłała. Ale i tak nie wyprzedzili Roberta i Anety że Ślubow, którzy wyprodukowali potomka z tydzień po poznaniu się przed ołtarzem, jeszcze w podróży poślubnej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 12
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: Technicznie rzecz biorąc wiosna kończy się 20.06, ale w praktyce wszyscy utożsamiają już czerwiec z latem, czyli najpewniej chodziło Ani o marzec-maj, więc dzieciaka zmajstrowali najpóźniej w sierpniu a odwiedziny na gospodarstwie zawsze były nagrywane w okolicach żniw, czyli co? Poszli do łóżka bez zabezpieczeń po miesiącu jak nie wcześniej? Heh, dla wielu par to jeszcze za wcześnie na jakikolwiek seks a co dopiero ten nastawiony na prokreację. Przecież oni
  • Odpowiedz
@PepikPL i zadziało się to, że ją zalał :P
Weź pod uwagę że jest 5 rolników a lato jest krótkie, w tym każdy oprócz koniary miał krótsze bądź dłuższe żniwa, a wtedy na pewno ekipa by nie nagrywała głupot typu mycie ciągnika u Artura, jak on byłby myślami tylko na żniwach. Także żniwa odpadają, a nagrywać mogli zacząć już na początku czerwca u pomidorowej. Zależy kiedy te pomidorki zbiera hehe.
  • Odpowiedz
  • 0
@PepikPL Czyli wykopki znowu mieli rację ( ͡º ͜ʖ͡º) Wypeklował, zalał i się zakochała.

Po kilku dniach znajomości, ja #!$%@?ę (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@PepikPL on pewnie nie lubił w gumie, ona nie miała jeszcze faceta więc nie brała pigułek, kalendarzyka pewnie też nie prowadziła więc możliwe że mogli szybko wpaść przy pierwszych stosunkach.
  • Odpowiedz
@kasx89: No nie chciałem być tak dobitny, ale tak :P W ogóle Anka we finale wspomniała, że nastawienie względem Kuby zmieniło się jej po tym jak dostała od niego SMS-a, podobno nieintencjonalnie dwuznacznego, podobno XD No cóż, przynajmniej w przeciwieństwie do Agi wiedziała czego chce, porządnego bolcowania XD Co nie zmienia faktu, że zaspokoiła tę potrzebę strasznie nieodpowiedzialnie. Acz na dzieciach też jej zależało, więc to by wyjaśniało ekspresowe pójście w
  • Odpowiedz
@PepikPL wydaje mi się, że Pomidorowa na rewizycie była już po porządnym peklowanku :P bo nagle o 180 stopni zmiana nastawienia i wszystkiego. Nagle zaczęła być bardzo promienna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz