Wpis z mikrobloga

Chyba jedną pozytywną rzecz wyniosłem z pandemii xD Płyny do dezynfekcji, kurde faja, nie ma lepszego środka i bynajmniej nie mam tu na myśli właściwości bakteriobójczych, ale to miły dodatek. Bo miło zabić roztocza, ale te niestety i martwe uczulają. Przede wszystkim jest mega tani w porównaniu do środków ze sklepu. Nie ma sztucznego zapachu który mdli, a alkohol ulatnia się w chwilę. Świetnie odtłuszcza zwłaszcza blaty kuchenne i okap, działa fajnie antystatycznie więc kurz mam wrażenie pojawia się trochę rzadziej np. na rzeczach wytartych płynem do dezynfekcji niż uprzedni szprajem ze sklepu. Super czyści się nim laptopa, ekrany i telefony. Jak Ci gdzieś wycieknie to się nie klei jak w przypadku niektórych płynów. Kurde, no to się dla mnie stał taki domowy WD-40 xD

#heheszki #dom #diy
  • 3
@Karl_Tofel: Panie kochany

bynajmniej nie mam tu na myśli właściwości bakteriobójczych, ale to miły dodatek. Bo miło zabić roztocza, ale te niestety i martwe uczulają.


Czytamy. Poza tym roztocza są w kurzu, nie tylko w pościeli, tam jest ich oczywiście najwięcej