Wpis z mikrobloga

Te wasze pieski z olx i diozy to jedna pralnia pieniędzy. Nie wpłacajcie na to bo i tak te pieski ochłapy dostaną. ¯_(ツ)_/¯ Ilu dzieciakom można było pomóc w operacji i leczeniu. Dioz typowa firma do wybielania influ. To jedna wielka akcja marketingowa. Chłop z diozu już mieszkania ma od hajsu od influ xD
Te zbiórki nawet nie są w żaden sposób monitorowane. Wplacając nie masz pewności co ktoś robi z twoją kasą i na co je faktycznie wydają.
#famemma
Sumiru - Te wasze pieski z olx i diozy to jedna pralnia pieniędzy. Nie wpłacajcie na ...
  • 4
@Sumiru: W podstawówce już sceptycznie myślałem na temat takich akcji jak pajacyk.pl, że oni z tych reklam pewnie zarabiają znacznie więcej niż dają na dzieci. Myślałem, że większość ludzi też to wyłapała, ale nagle przychodzi olx z taką samą akcją i nawet dorośli ludzie się na to łapią xD
@vivijes Założyciele fundacji, nawet tych w mniejszych miastach, które znam i kojarzę to żaden z nich nie robi tego z altruistycznych pobudek,
@Sumiru najlepsze są te aniołki które chodziły po centrach, nawet w ogłoszeniach o pracę miały info że do wypłaty mają % z tego co zbiorą. Wypłaty dla nich szły z puszek w których zbierały kasę oczywiście na fundacje. Mam nadzieję że ktoś się zainteresuje w końcu tym procederem