Wpis z mikrobloga

A więc przyszła pora na mnie, moja wykopaka!

Paczka czekała sporo czasu, ale się doczekała, a mój zachwyt przy otwieraniu był nie do opisania!
Moim Mikołajem okazał się @GumaMambaPl i muszę powiedzieć że trafiłeś z prezentami w 10!

Paczka jest świetna, mam tutaj lego, mam grę planszową, mam nawet kubek z herbem ulubionego klubu! Czego chcieć więcej?
LEGO bardzo trafione, uwielbiam Harrego Pottera, a zgredek jest jedną z moich ulubionych postaci, bardzo dziękuję!
O władcy kości słyszałem, ba! Nawet przymierzałem się do zakupu, bardzo dziękuję!
Figurka Yennefer super sprawa, dzięki tobie Geralt na półce nie będzie samotny :D
Kubek świetny, no i podpisany co by mi żaden niewłaściwy człowiek go nie zawinął :D
Piwko o smaku Rogala to coś czego wcześniej nie widziałem, na pewno spróbuję i po wypiciu dam znać!
Do tego sweterek na alko, który wprowadza świąteczny klimat, dzięki!

No i słodycze, są bardzo ciekawe, niektóre nietypowe, zdążyłem już zjeść babeczkę i była świetna, cieszy mnie także obecność cookies bo to mój ulubiony typ ciastek

Bardzo dziękuję za paczkę, jestem mega zadowolony i życzę Tobie jak i całemu tagowi spokojnych i pogodnych świąt!

#wykopaka #pokapake
BrzozaCC - A więc przyszła pora na mnie, moja wykopaka!

Paczka czekała sporo czasu, ...

źródło: IMG_20231223_235129

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Siostrzenicy sprawiłem też to Lego i tego POPa xD słodyczy nie daje a za piwo siostra by mnie powiesiła xD była by identyczna paka
  • Odpowiedz