Wpis z mikrobloga

@glock45: tez widzialem ten kom wczoraj, ktos madrze napisal a on usuwa bo lubi jak w kom tylko stare baby pisza jaki on jest swietny, jak swietnie spiewa no i wysylaja mu donate'y za spiewanie na odcinku - taka wolnosc slowa na jego kanale, ale on nie przejmuje sie hejtem i tym co ludzie pisza XD to na #!$%@? banuje? dupa boli i tyle, martwi sie ze inni podlapia te to
  • Odpowiedz
@Techniq twój komentarz też już nie jest widoczny. Brzydzę się tym typem i jego zachowaniem. Wstyd mi za to, że z nim nagrywałem i przyczyniłem się do wzrostu kanału. To co on odwala to coś okropnego. Kłamstwo, cenzura i to wszystko zwieńczone "widzowie jaki ja jestem z wami szczery" mówione przez autora. Takie zachowanie jest żałosne...
  • Odpowiedz
Typ nie ma pojęcia o czym mówi, nagrywa coś zgrywa cwaniaka a nie chce mu się wcześniej pouczyć trochę o prądzie.
Kreuje rzeczywistość w pełni pod swoją wyobraźnię, nie mając za grosz pokory.

Bardzo dziwna postać

Odsubowane
  • Odpowiedz
@K_eM1: jedno jest to że on nie wie jaki jest kadr i już kolejny raz nagrywa sciane zamiast produktu (ja bym osobiście wolał zapakować to i nagrac jeszcze raz jakbym sie dowiedział ze takie gowno nagralem) a 2 - czy tak #!$%@? ciężko jest nagrać 2 sekund wiecej na poczatku i na koncu a potem to wycinać?? czy tak ciężka jest ta jego robota że nie moze spedzic okolo 10 minut
  • Odpowiedz