Wpis z mikrobloga

Odnośnie #protest 11 stycznia - wiadomo czemu nie pierwszego - trzeba dojść do siebie a głośne dźwięki będą przeszkadzać. Drugi to dzień pracujący ale dla wielu taki nie będzie - wiele firm oddaje drugiego za szóstego. Więc zostają dwa weekendy kiedy można spędzić ludzi ale z jakiegoś powodu wybrano dni pracujące, chyba celowo czwartek żeby młodzi nie przyszli. No ale widać nie jest to takie pilne. Ja w każdym razie poczytałem o tym proteście i uważam że warto na niego się wybrać, myślę czy nie iść tam z banerem:

STOP PARTYJNEJ TELEWIZJI

Jak myślicie, dobry będzie?

#polityka #bekazpisu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dqdq1: @naksu: decyzja zapadła - pójdę z takim transparentem choć dotrę na miejsce dopiero o 16:40 (protest startuje o 16:00 więc ludzie zaczną się gromadzić przed 15:30). Mam zamiar nie prowokować nikogo w żaden sposób, nie odzywać się a jedynie cicho protestować przeciwko partyjnej TV.
  • Odpowiedz
  • 0
@naksu: zaatakowanie mnie ze względu na transparent pokazałoby że innym protestującym chodzi właśnie o to że telewizja ma być partyjna a przecież to protest między innymi w obronie niezależności mediów. Ja ufam ludziom że będą co najmniej tak praworządni jak ja.
  • Odpowiedz