Wpis z mikrobloga

@RT_NR: http://www.youtube.com/watch?v=h9ZQElA1LjQ

Smutasy, mazgaje (za oknami świta)

Coś się z narodem dzieje niedobrego,

Nie ma za grosz poczucia humoru ludowego.

Ja was widziałem o świcie w tramwaju,

bo powracałem luźno sobie z balu.

Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach

jest wesoluśko, że radość was upaja,

a tu garbary, szaremary i Opole - Zdrój. Dlaczego, ludu Ty mój?

To wycie syren i ranne bicie dzwonów,

to najpiękniejsze odgłosy tego domu.

Przez
@aaxxyyzz: Będą trzecią silą w parlamencie i należy im się wicemarszalek. Nie znasz ich poslów i mówisz, że nie widzisz nikogo, kto by się nadawal. Nie widzisz, bo ich nie znam. Większości z nich też nie znam i też trudno mi powiedzieć. Być może za cztery lata będę w stanie powiedzieć, że to X powinien być wicemarszalkiem, a nie Grodzka
@Ryu: Na pewno są osoby o lepszym wizerunku dyplomatycznym od marszałka z zachwianiem osobowości, ale w sumie to stanowisko i tak już zostało porządnie sponiewierane przez Niesioła.
@Ryu:

W sumie ciężko byłoby wybrać kogoś z tej partii, bo ciekawe elementy się tam zdarzają: kryminalista, transesualistka, czy gej celebryta. Na pewno jednak znajdzie się przynajmniej jedna osoba, która od biedy może zająć to stanowisko.
@RT_NR: Ciągle się tej trójki czepiasz. :) Nie interesuje mnie to, że Biedroń jest gejem. Nie nadaje się na marszalka bo nie umie zachowywać spokoju, jest krzykliwy, halaśliwy i jest wielu innych dzialaczy na rzecz LGBT którzy bardziej przysłużyliby się temu ruchowi niż taki krzykacz. O tamtym gościu, który siedzial pisalem już, że masz rację i nie powinien być na listach. Z drugiej strony jego wyroki zostaly zatarte, więc Palikot mógl
@Ryu:

Do pani Grodzkiej kompletnie nic nie mam, więc nie wiem czemu ją wymieniasz.


Może po prostu uważam że osoba która na starość zmienia płeć nie jest zbyt normalna. Zresztą to coś, nigdy nie będzie normalną kobietą, widać to chociażby po formie jej wypowiedzi (ma głos jak facet zmieszany z kobietą).
@RT_NR: Poczytaj sobie czym jest pleć (gender), w ogóle pomyśl trochę. A pani Grodzka zmienilaby sobie pleć dlugo wcześniej gdyby nie tacy ludzie jak ty. Wyobraź sobie, że to ty czujesz się dokladnie tak jak się czujesz teraz, ale masz budowę ciala kobiety i co? Jesteś sobie szczęśliwą heteroseksualną kobietą zainteresowaną facetami? Nie. Dążylbyś do tego by zmienić pleć i tyle.
@gumbrew: @RT_NR: @aaxxyyzz:

Naprawdę wg Was w tej chwili największym problemem jest to, że do Sejmu dostała się osoba transseksualna?

Nie to, że tak właściwie gó#no się zmieniło po tych wyborach? Polską nadal "rządzi" PO, największą "opozycyjną" partią nadal jest PiS i właściwie jesteśmy w punkcie wyjścia? Współczuję.
@RT_NR: Liczę się z tym, że (jak wszyscy inni) zawalą sprawę, ale z drugiej strony ich dobry wynik to kolejny kamyczek do zmiecenia z polskiej sceny politycznej SLD, więc dobre chociaż i to ;)
@Shepard: Chyba każdy z nas ulega trochę medialnej papce, osobiście wolałbym być atakowany przez informację na temat stanu budżetu państwa. Ta Grodzka to tylko taki odłamek tej problematycznej politycznej bomby, który utkwił w oku na dłuższą chwilę, z powodu ogólnego absurdu w związku nowymi parlamentarzystami.
@aaxxyyzz:

Nie Ty jeden...

@gumbrew:

A wiesz co jest najzabawniejsze? Że prawdopodobnie za parę tygodni wszyscy o niej zapomną (no chyba że będzie przez RP jakoś specjalnie eksponowana). A my wrócimy do tematu kiboli i Smoleńska i wszystko będzie tak jak dawniej :|
@Shepard:

A my wrócimy do tematu kiboli i Smoleńska i wszystko będzie tak jak dawniej :|

Gwiazdy Palikota nie dadzą nam o sobie zapomnieć. Podejrzewam, że o ile o tym wynalazku jakim jest Anna Grodzka zapomnimy, to cała ta kadencja upłynie pod znakiem Biedronia.