Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to tvp info mogłoby być zamknięte ale tvp3 z pasmem regionalnym poza którym byłby telewizja informacyjno reportażowa powinno zostać. Podobnie polonia, tvp world, belsat out z dvbt a w zamian jedynka, dwójka, kultura, dokument powinny planować wdrożenie emisji w 4K.

Mux 4 również powinien zostać odebrany Solorzowi na który do uhf powinny zostać przeniesione kanaly z mux8 w VHF emitowane w full HD. I wpuścić jakąś prywatna stację informacyjna wydarzenia 24 ale też republike(choćby dla beki).

#tvp #tvpis #telewizja #polityka #wybory #dvbt
  • 6
  • Odpowiedz
@cotozazycie: info też by mogło zostać ale w innej formie,przyjąć dobrych dziennikarzy i reporterów którzy nie pracowali wczesniej po jakis tvnach albo polsatach i robić debaty albo kilka programów wymyślić oczywiście wszystko bezstronnie

  • Odpowiedz
@cwlmod: nie wyobrażam sobie żeby platfusiarkie podnóżki mianowały sie bezstronnymi albo niektórzy z polsatu jak np bawołek która już dostała fuche w wiadomościach,plan o bezstronnych mediach zaliczył glebe juz na starcie.
Czy naprawde w tym kraju nie ma więcej dziennikarzy takich jak Romanowski ?
  • Odpowiedz
  • 0
@sznioo:

No jak po co? Nie każdy chce i potrzebuje opłacać pakiety tv sat/kablowej bo interesujace go treści znajduje w sieci i tacy jeśli włączają tv to praktycznie dla tvp1 i 2 dla jakichś wydarzeń, ważnych relacji sportowych które mogliby oglądać w 4K.

Niekoniecznie dobra droga jest pójście w ilość zamiast w jakość na dvbt.

Kanaly jak tv6, ttv , super polsat, bielsat, polonia to jest marnowanie miejsca w dvbt.
  • Odpowiedz
@mirekkomarek: A czyim podnóżkiem ty jeateś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TVN nie jest niczyim podnóżkiem a to że jakiś pijak jak ty beknie taki tekst o niczym nie świadczy.

Już o twoim iq najlepiej świadczy to, że całkowicie ignorujesz oczywistą kwestię że najlepsi dziennikarze są najlepsi dlatego że są dobrzy i pracują w największych mediach.

Dla takich ignorantów jak ty to wszystko mało. Najlepiej żeby do TVN
  • Odpowiedz