Wpis z mikrobloga

Gówniarz jesteś to nie pamiętasz jak to było, ja to pamiętam jak na początku Tuska robiłem na składzie budowlanym u Ziutka na cieciowce i on mi 3zł płacił, skurysyńskie PO, zobaczycie jak wam Tusk dociśnie, Ziutek wróci i będzie 3zł płacił, zobaczycie

Jak wytłumaczyć takiemu mistrzowi, że to właśnie dzięki otwarciu się na zachód i wpuszczenie tutaj montowni taka Januszerka się skończyła i jest już słusznie miniona?
Czy to stracony raczej temat
#polityka
#sejm
  • 7
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Tylko że on ma racje, tyle się zarabiało przed 2015, to rząd Szydło nakazał podnieść stawki do tych 12h za godzinę.
.Walczyli też ze śmieciówkami, gdzie takie "Ziutki" naprawdę dawały ludziom 3-7zł na godzinę w ciężkich warunkach pracy.

Domyślam się że z jakichś swoich prywatnych powodów bardzo ich nienawidzisz, ale nie można im odebrać zasług z tamtych lat, nawet PiSowi czasem się coś udało.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chad-z-Boboli: a wy w ogóle zdajecie sobie sprawę, że przed śmieciówkami to Polska była jedną wielką szarą strefą a umowy to tylko w budżetówce?
Jeszcze raz, to, że ziutek zaczął płacić więcej spowodowane było brakiem ludzi którzy poszli składać pralki do Niemieckich montowni.
Pis ustawą nie zlikwidował biedy a zlikwidował to rozwój kraju, nie ziutek ze składem budowalnym i pis podnoszący minimalną.
w dużym zachodnim zakładzie nikt minimalnej nie zarabiał
  • Odpowiedz
@Kroledyp tylko że za jakiś czas Niemiec zwinie zakład i przeniesie go do Azji, bo będzie mu się to bardziej opłacać nawet z kosztami transportu, bo Polak będzie zarabiał zbyt dużo.
  • Odpowiedz
Jak wytłumaczyć takiemu mistrzowi, że to właśnie dzięki otwarciu się na zachód i wpuszczenie tutaj montowni taka Januszerka się skończyła i jest już słusznie miniona?


@Kroledyp: Powiedz mu ze sa w koalicji z lewica, ktora nigdy nie pozwoli na powrot smieciowek
  • Odpowiedz