Wpis z mikrobloga

@jurekqwerty chodzi o to że skoro TVN był nieobiektywny to nie byłoby równowagi gdyby do tego dostawić medium obiektywne wewnętrznie. Balans ogólny dało się utrzymać tylko dostawiając medium równie zaangażowane, trochę w inny sposób bo publika inna ale dalej z aktywistami zamiast dziennikarzami.
@stan-tookie-1: balans lol. Najlepiej oczywiście za nasze pieniądze. Państwo niech się nie zajmuje robieniem balansu na rynku medialnym, tylko niech robi warunki do rozwoju gospodarki. Balansiarze #!$%@? mać. Żeby to jakiś balans był, a to był ordynarny ściek. Mówienia o tym, że tvpis miało być równowagą dla TVN, to jak mówienie, że trzeba kanalizację wylewać w środku miasta, żeby była równowaga dla czystego powietrza.
@jurekqwerty: najzabawniejszy w tym wszystkim jest ryk konfederatów, którzy wręcz szczekają o tym, że TVP zostało rzekomo przejęte nielegalnie. A to oni zyskali na tym najwięcej, bo już drugi raz pod rząd ich poseł może się wypowiedzieć w publicznym wydaniu programu informacyjnego.

A o i9:30 mogę tylko mówić w samych superlatywach. Jest to niewątpliwie nowa jakość telewizji publicznej. Miliony pisowców w końcu zobaczą jak byli przez 8 lat de facto odcięci
@jurekqwerty: przypomnij mi ile kasy z budżetu państwa trafi do TVP? Po autopoprawce 3mld xd głupie wykopki cieszą się z przejęcia TVP a zapominają o wszystkim innym xd faktycznie nowe lepsze rozdanie z naszej kasy
Ale NIKT nie używa argumentu: "Przecież TVP było obiektywne" - nawet obóz władzy nie udaje, że tak było.


@jurekqwerty: Tylko przecież o to w tym chodzi.

Nie podoba mi się zmiana w TVP nie dlatego, że lubiłem tę stację, tylko dlatego, że dokonano tego bezprawnie, nielegalnie, wprost w białoruskim stylu.

I to przez grupę oprychów, która szła z "demokracja" i "praworządnością" na sztandarach.
skoro TVN był nieobiektywny


@stan-tookie-1: jest bardzo zbliżony do obiektywnego

Balans ogólny dało się utrzymać tylko dostawiając medium równie zaangażowane


@stan-tookie-1: telewizja publiczna nie jest od robienia jakiegoś balansu, skąd w ogóle taki odstrzelony pomysł?