Wpis z mikrobloga

Nie wiem, według mnie da się normalnie grać przy aktualnym systemie rang. Rozegrałem 30 meczy. 21 porażek, 9 zwycięstw. Ja mam 17k elo, dobiera mi ludzi od 15k do ~22k elo. Zdecydowana większość mózg zostawiła w drugim pokoju, nie rzuci ci żadnego flasha, nie zrobi refraga, nie ma żadnej komunikacji. Albo da info swoim ziomkom na TSie bo grają w 3 albo 4. Większość z tych meczy miałem w stylu -100 elo za przegraną +400 - 900 elo za wygraną. Oczywiście prawie wszystkie przegrane. Zakładam, że część osób, które realnie są <10k też miało takie mecze i przypadkiem wygrało kilka pod rząd i w wyniku nieporozumienia są teraz w przedziale 15k - 20k. Ktoś powie, że to we mnie jest problem. Myślę, że nie. Na faceit mam ~400 meczy, 2k elo, wszystko solo que. Co mecz mam te minimum 70-80 ADR, średni ranking Leetify z tych 30 meczy 1.54. Wiem, nie jest kosmiczny ale wystarczający, żeby nie ciągnąc drużyny w dół. Poza tym jak widzę z kim gram, jak przegrywają rundę pistoletową (najważniejszą rundę w meczu) 4 vs 2 bo muszą biec na fragi to często mi się odechciewa. Wg mnie ten system jest niegrywalny.

#cs2 #csgo
  • 3
  • Odpowiedz
@anckor: te rangi są totalnym randomem, zazwyczaj u mnie ten co ma najwięcej elo zamyka. Jeszcze fajnie jakby dobierało w miarę zbilansowane teamy. Grałem wczoraj na drugim koncie bez rangi to ja mam w teamie 3-7k, a w enemy każdy 10k+. I tak 2 mecze z rzędu.
  • Odpowiedz